reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Spokój i słodycze... Ale bym zjadła eklerkę, taką polaną duzą ilością czekolady. To jest najgorsze w leżeniu, że jest sie uzależnionym od innych. Mąż zawozi synka do moich rodziców, potem jedzie do pracy, odbiera go, wraca. W domu porządek do ogarnięcia, pranie, pies do wyprowadzenia.Nie mam serca prosić go jeszcze, by do cukierni jechal :-(
 
reklama
O matko ja chcę pączka!! Cukrzyca ciążowa i d...a. Mojej bratowej szyjka skróciła sie do 15mm w 23 tyg...bez żadnych skorczy. Passer i urodziła w 41tyg :) ja już tez przestalam liczyc skurcze..jak sie pojawia zmieniam pozycję ..spokojnie ponad 20 będzie. :/..oby do czwartku.
 
Pocieszajaceja skończony 34 a wczoraj nie spalam do 2giej w nocy. Takie miałam bóle okresowe i skurcze. Byłam dziś u lekarza. Szyjka 26mm. Ogólnie mam bardzo często skurcze. Ciekawe ile wytrzymam.
 
Rany dziewczyny..... mmmmm na sama mysl o eklerze albo paczku mam slinotok chyba zamowie sobie u mojego jakis kawalek dobrego sernika.A tak na serio to ze wzgledu na zaparcia staram sie ograniczac slodkie i produkty mączne, ale mysle ze taki maly serniczek bez spodu mi nie zaszkodzi :)w koncu jakos trzeba sobie oslodzic te chwile.
 
U mnie 36+4 i poki co żadnych Skurczy ale biorę jeszcze luteine i magnez. W pt kiedy się zacznie 37 tydz odstawiam wszystko i niech się dzieje wola nieba

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze ze juz jestescie tak daleko i mozecie powiedziec ,,niech sie dzieje co chce".Jestescie Wielkie !!!Ja jak pomysle ile mnie mnie jeszcze czeka...ehhhh lepiej nie myslec bo mozna zlapac dola
 
Masz racjy, lepiej nie myśleć.
U mnie synek jest odstawiany do mojej mamy, siedzę sama i oglądam seriale albo śpię...Chyba po ciąży poszukam teleturnieju z wiedzy o serialach...
A jak chcę zrobic coś intelektualnego, poczytać książkę, pouczyć się języka, to od razu zaczynam myśleć, jak mi niewygodnie leżeć, jak mnie nogi bolą, jak ju nie daję rady na tym lewym boku (ale na plecach i prawym boku tchu nie mogę złapać). I lepiej nie myśleć, tylko wyłączyć mózg.
Jak chodzę to mimo pessara czuję nacisk główki, siedzieć mi jeszcze trudniej, to leżenie to juz i tak najwygodniejsza opcja.

Chodzą za mną jeszcze placki ziemniaczane albo z cukinią. Co za męka mieć apetyt i zachcianki i nie móc ich spełnić :'(
 
daj znac co i jak :)

Noo to jestem po wizycie. Jaki ten swiat piękny człowiek wyjdzie hihi.
Podlaczyli mnie pod ktg bo u mnie te skurcze wszystkiemu winne. Lezalam 30 min w tym czasie probowalam poznać kiedy ten skurcz. Naliczylam 3 po czym lekarrz powiedzial ze zadnego w tym czasie nie bylo. Hm.. z uwagi na to ze jestem szczupla to wypychanie dzidziola tak czulam. Zglupialam juz. Badal mnie o robil usg dpch i szyjka bez zmian. Wiec sukces! Jesli chodzi o pessar to nie poleca gdyz to cialo obce ktorego szyjka bedzie chciala sie pozbyc. Powiedzial ze czesto macica wtedy wariuje ze skurczami. Ponadto moj gin uznaje ze takie zabiegi powinien wykonywac szpital bo potem powinno sie byc na obserwacji pare dni wlasnie z uwagi na te wariacje z pozniejszymi skurczami. Skierowanie do szpitala mam wypisane bez daty wiec moj wybor
Ja postanawiam funkcjonować tak jak przez ost.tydzien ale w domu. Zobaczyny następna wizyta za tydzien. Ech to tyle.
 
reklama
Ja miałam zakładany w ostatniej ciąży szew i zarazili mnie przy tym w szpitalu gronkowcem- ja to pikus bo mi nic nie było ale dziecku dostał się w brzuchu do krwi!!
Dobrze ze mu zrobili badanie zaraz po urodzeniu bo gronkowiec w krwi to sepsa!!
Leżeliśmy tydzień po porodzie z silnym antybiotykiem.
W ppprefniej ciąży miałam pessar i ciagle stany zapalne No bo to ciało obce.
Tak zle i tak niedobrze.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry