reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Noo to jestem po wizycie. Jaki ten swiat piękny człowiek wyjdzie hihi.
Podlaczyli mnie pod ktg bo u mnie te skurcze wszystkiemu winne. Lezalam 30 min w tym czasie probowalam poznać kiedy ten skurcz. Naliczylam 3 po czym lekarrz powiedzial ze zadnego w tym czasie nie bylo. Hm.. z uwagi na to ze jestem szczupla to wypychanie dzidziola tak czulam. Zglupialam juz. Badal mnie o robil usg dpch i szyjka bez zmian. Wiec sukces! Jesli chodzi o pessar to nie poleca gdyz to cialo obce ktorego szyjka bedzie chciala sie pozbyc. Powiedzial ze czesto macica wtedy wariuje ze skurczami. Ponadto moj gin uznaje ze takie zabiegi powinien wykonywac szpital bo potem powinno sie byc na obserwacji pare dni wlasnie z uwagi na te wariacje z pozniejszymi skurczami. Skierowanie do szpitala mam wypisane bez daty wiec moj wybor
Ja postanawiam funkcjonować tak jak przez ost.tydzien ale w domu. Zobaczyny następna wizyta za tydzien. Ech to tyle.
no to dobrze ze nie jest gorzej :) ..ale teraz kurcze mi dałaś do myslenia z tym passerm...
 
reklama
Byłam dziś na usg nie u swojego gina tylko tak dodatkowo bo mam w pakiecie....no i nie wiem co o tym myśleć..pomijajac fakt że lekarz była hmmm dziwna..zmierzyla mi szyjkę 10 dni temu u mojego gina 27mm a u niej dziś 37mm. Na moje stwierdzenie ,,To super bo 10 dni temu miała 27mm" dostałam opier...bo ja proszę Panią tak mierze i ja juz 20 lat mierzę ja nie wiem kto Pani mierzył.
Idę jutro do swojego zobaczymy . Ale czy to możliwe że sie wydłużyła?? :)
 
Mi gin powiedzial ze te nieznaczne rozbieżności wynikają z aktualnego nacisku glówki.
Lienka nooo to bylaby super wiadomosc. Trzymam kciuki zeby jutro sie potwierdzilo!
 
A ja spotkalam sie z tym ze moja Pani doktor od usg prenatalnego ocenila szyjke w pesymistycznym wariancie i miala 3,5cm i tak samo mierzyl moj lekarz prowadzacy. Natomiast w szpitalu przed zabiegiem lekarz stwierdzil ze ma 4cm, wiec on chyba przyja ten wariant optymistyczny.
 
Byłam dziś na usg nie u swojego gina tylko tak dodatkowo bo mam w pakiecie....no i nie wiem co o tym myśleć..pomijajac fakt że lekarz była hmmm dziwna..zmierzyla mi szyjkę 10 dni temu u mojego gina 27mm a u niej dziś 37mm. Na moje stwierdzenie ,,To super bo 10 dni temu miała 27mm" dostałam opier...bo ja proszę Panią tak mierze i ja juz 20 lat mierzę ja nie wiem kto Pani mierzył.
Idę jutro do swojego zobaczymy . Ale czy to możliwe że sie wydłużyła?? :)
Pełny pęcherz też może mieć wpływ. Ja miałam 42mm a po wizycie w wc 35.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pełny pęcherz też może mieć wpływ. Ja miałam 42mm a po wizycie w wc 35.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
zawsze chodzę na usg z pustym :) jeszcze mi się przypomniało, że w szpitalu lekarz mi mówił, że długość jest uzależniona od ciśnienia panującego w macicy i np jesli dziecko wypije sporo wód to się zmienia potem wysiusia itd.
 
reklama
Do góry