reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej. Figowa i Jazka gratuluje. Zapraszam na rozpakowane z szyjkowego tematu. Zagladam tu co jakis czas i Was czytam. Pozdrawiam

relg8ribuyl9u9cq.png

relgx1hp9ifn41df.png
 
reklama
Dziewczyny brałyście może w ciąży polprazol 40? Boli mnie dziś okropnie żołądek, zarzyna że aż mnie zginą w pół. Lekarz zalecił polprazol przez 2-3 dni.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi zalecił ale na razie nie wsielam. Skłaniam się bardziej do nitrofurazydu. Na szczęście jutro wizyta.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj byłam na wizycie i nie mogę się po niej pozbierać. Szyjka w sumie bez zmian 26 mm ale lekarz miał inne zastrzeżenia. Stwierdził, że mały słabo przybiera waży 2420 (35t i 1 d),4 tygodnie temu ważył 1680. Dodatkowo twierdzi, że mało wód płodowych afi-11 i że coś nie tak z przepływami. Porównywałam wyniki z córci z przed kilku lat i były bardzo podobne i wtedy było wszystko ok. Kazał zrobić za tydzień ktg, umowilam się na jutro i będę chodziła po 2-3 dni i z
a dwa tygodnie do kontroli. Jak coś to wyśle na indukcję porodu. Dodatkowo idę do innego lekarza na USG bo już sama nie wiem. Może któraś z Was na wyniki przepływów do porównania albo ma na nich jakieś normy?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry