reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Z rozwaciem to można kilka tygodni chodzić. Jest taka możliwość, że jak nic się nie zmieni, nie będzie skurczy i płyn owodniowy będzie w normie to Cię wypuszcza do domku.
W sumie skurcze jakieś tam są. Mój ginekolog stwierdził że do porodu zostanę w szpitalu ale jak to będzie to nie wiadomo. Boję się że jak mnie wypuszczą to nie dojadę do szpitala. Mam ok 1 godziny samochodem.
Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W sumie skurcze jakieś tam są. Mj ginekolog stwierdził że do porodu zostanę w szpitalu ale jak będzie to nie wiadomo. Boję się że jak mnie wypuszczą to nie dojadę do szpitala. Mam około 1 godziny samochodem.
 
Wow! tak się zastanawiałam jak u Ciebie. Tak groźnie było a tu proszę donoszona dzidzia będzie, super:) możesz być wzorem dla innych dziewczyn że da się!
Ja coś porobie to skurcze z krzyża mnie lapia, przypominaja co mnie czeka niedługo. Ale też mam postanowienie że mimo że już bezpiecznie to tyle już wytrzymałam to teraz też dam radę te dwa tyg żeby była donoszona ciaza:)
 
Ja byłam dzisiaj na wizycie i mam szyjke miękka 1/1.5/1 [emoji3] 36+3 wiec jescZe 4 dni i moge rodzic . Myślicie ze to szybciej pójdzie niż w terminie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja byłam dzisiaj na wizycie i mam szyjke miękka 1/1.5/1 [emoji3] 36+3 wiec jescZe 4 dni i moge rodzic . Myślicie ze to szybciej pójdzie niż w terminie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja jestem tydzień po ściągnięciu szwu, kilka dni temu miałam Rozwarcie 1,5 cm ale szyjka jeszcze około 1 cm.
I tak się kulami nadal. 38+4 tc.
W poprzedniej zaszczyt po zdjęciu krążka było Rozwarcie 2-3 cm i tak rowniotko miesiąc chodziłam....
 
Do góry