reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tez dopiero zaczynam 23 tydz.i dzisiaj w szpitalu miałam takie zaparcie ze myslalam iz urodze i ze mi szew wyskoczy strasznie się tego boje bo parcie miałam jak do porodu a przy szwie nie wskazane a juz od trzech dni pije Lactulose co i tak nie pomogło dzisiaj czopek glicerynowy wypadł nic nie pomógł teraz dostalam drugi i aż mam stracha wielkiego ze znowu będę miała te parcia:-(((Jak cos to będą robić lewtywe.Zawsze cos musi się przypałętac
Polecam czopki evaqu. Dziewczyny z forum stosowały i bardzo chwalą.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja staram się leżec ale czasami juz nie mam sily lezec. Wszystko mnie już boli, ale jak siedzę to normalnie czuje jakby mi dzidzia kopala w szyjke.
Anna1107 a kiedy wychodzisz ze szpitala?
Jeszcze nic nie wiem kiedy, lekarz dzisiaj powiedział ze gdyby to była ciąża pojedyncza to juz by mnie wypuścili a tak nie mogą na razie.
 
Ja tez leżę wiekszosc dnia.. ale tez nie ciagle. U mnie to tak wyglada jakbym przy pracach fizycznych typu sprzatanie, pranie, zakupy(dzwiganie) szyjka sie skracala. Wychodze na spacery. Dzis mialam wizyte w szpitalu badali mi gluzkoze a to 65km od mojego miasta. Juz nie raz jechalam jak bylo zle z szyjka i po oszczednym trybie wydluzyla mi sie także jakas podroz autem badz wyjazd do sklepu z mezem jest dla mojej szyjki ok. Mala juz jest ustawiona główką na dol ale jest daleko od szyjki :)
 
Ja mam często ten problem od początku ciąży. W poprzedniej dopiero na samym końcu a teraz się męczę od początku. Ale mi jak coś pomaga laktuloze albo czopki glicerynowe. Chociaż akurat ich staram się za często nie stosować

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czy czop śluzowy może odchodzić po trochu??? W czwartek trochę rak ego galaretowatego śluzu mialam. W piątek byłam na badaniu. Szyjka 22 mm ale zamknięta. I dziś znowu ten galaretowaty śluz.
 
Może odchodzić stopniowo. Ja np. od początku ciąży mam taki śluz i u mnie to akurat normalne

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja właśnie wróciłam od lekarza. Szyjka już zgładzona i lekkie rozwarcie na 1 cm. Także ja jutro do szpitala i obserwacja. Powiedział mi że możliwe że za tydzień już cesarka.
 
Do góry