reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam skurcze od 15 tygodnia. Dziś skończony 33 tc. Głowa do góry. Będzie dobrze

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Justa ja ok 22 tc jak liczyłam leżąc w szpitalu pod kroplówkami miałam po ponad 10 dziennie i jest dobrze. Później liczyłam też tylko dzien przed wizytą żeby tak orientacyjnie wiedzieć a się nie nakręcać niepotrzebnie;) także spokojnie niektórzy tak poprostu mają:)
 
W ogóle nie leżę. Szyjka raz się skraca, raz wydłuża. Funkcjonuje normalnie. Takie zalecenia lekarza prowadzącego [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dużo odpoczywam bo mi mała naciska główką na szyjkę , twardnienia mam ale rzadko . Ale u mnie już prawie końcówka :) jutro 35+0 .

hchylhb820bsn4sa.png
 
Ale ja wam zazdroszczę tych końcowek ciaz. Ja dopiero zaczynam 23 a wczoraj miałam całą noc skurcze. Ile to wytrzyma.??? Boje sie
Ja tez dopiero zaczynam 23 tydz.i dzisiaj w szpitalu miałam takie zaparcie ze myslalam iz urodze i ze mi szew wyskoczy strasznie się tego boje bo parcie miałam jak do porodu a przy szwie nie wskazane a juz od trzech dni pije Lactulose co i tak nie pomogło dzisiaj czopek glicerynowy wypadł nic nie pomógł teraz dostalam drugi i aż mam stracha wielkiego ze znowu będę miała te parcia:-(((Jak cos to będą robić lewtywe.Zawsze cos musi się przypałętac
 
reklama
Ja staram się leżec ale czasami juz nie mam sily lezec. Wszystko mnie już boli, ale jak siedzę to normalnie czuje jakby mi dzidzia kopala w szyjke.
Anna1107 a kiedy wychodzisz ze szpitala?
 
Do góry