reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziękuję Wam bardzo

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Kindziorek gratulacje! Szybko poszło [emoji6]
Karolcia śliczna ale taka mała kruszynka. Zdrówka dla Was obu[emoji8]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, dziewczyny jestem w 23 tygodniu ciąży od kilku tygodni mam skurcze stawia mi sie macica bylam juz raz w szpitalu na kroplówkach z magnezu. W pierwszej ciazy brałam fenoterol ale niestety juz go wycofali, teraz biore Asmag 2 tab x 3 plus leteine dopochwowo 100mg 1tab x 3.Ale boje sie ze to nie zda rezultatu, dużo leże. Prosze o odpowiedź.
 
Witam, dziewczyny jestem w 23 tygodniu ciąży od kilku tygodni mam skurcze stawia mi sie macica bylam juz raz w szpitalu na kroplówkach z magnezu. W pierwszej ciazy brałam fenoterol ale niestety juz go wycofali, teraz biore Asmag 2 tab x 3 plus leteine dopochwowo 100mg 1tab x 3.Ale boje sie ze to nie zda rezultatu, dużo leże. Prosze o odpowiedź.
Kochana będzie dobrze. Ja bez szyjki na szwie trzymam się 10 tygodni. Od 22 szyjka miała 15mm teraz tylko szew ja trzyma. Dasz radę myśl pozytywnie i odpoczywają dużo. We wtorek kończę 34 tydzien. U mnie lepiej działał magnez b6
 
Witam, dziewczyny jestem w 23 tygodniu ciąży od kilku tygodni mam skurcze stawia mi sie macica bylam juz raz w szpitalu na kroplówkach z magnezu. W pierwszej ciazy brałam fenoterol ale niestety juz go wycofali, teraz biore Asmag 2 tab x 3 plus leteine dopochwowo 100mg 1tab x 3.Ale boje sie ze to nie zda rezultatu, dużo leże. Prosze o odpowiedź.

A skrocila ci sie szyjka ??
 
Kochana będzie dobrze. Ja bez szyjki na szwie trzymam się 10 tygodni. Od 22 szyjka miała 15mm teraz tylko szew ja trzyma. Dasz radę myśl pozytywnie i odpoczywają dużo. We wtorek kończę 34 tydzien. U mnie lepiej działał magnez b6

Dziękuje za odpowiedź mam nadzieje że bedzie dobrze i damy rade oby dotrwać jak najdłużej, najlepiej to do początku 9 miesiaca.
 
reklama
Słoneczko ja mam twardnienia brzucha od 15 tygodnia. W poprzedniej ciąży od 18 tygodnia brałam tak jak Ty fenoterol.
Ostatnio zaczęła mi się skracać szyjką chociaż na szczęście nie jest źle. Teraz w sumie biorę tylko duże dawki magnezu.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry