reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam dzwigac lazic na dlugie spacery i wszystko co mozliwe [emoji23]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Hej laseczki takie szybkie info: O 22:35 na świecie pojawiła się nasza wyczekiwana Karolcia 2840 g i 48 cm. Płuca ma ze hej. Na nac zabrali ją na noworodki bym mogla dojsc do siebie - ciśnienie i potem wymioty. Oczywiscie za moją zgodą... A polozne trafily mi sie super. W ciagu dnia więcej info... [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Hej laseczki takie szybkie info: O 22:35 na świecie pojawiła się nasza wyczekiwana Karolcia 2840 g i 48 cm. Płuca ma ze hej. Na nac zabrali ją na noworodki bym mogla dojsc do siebie - ciśnienie i potem wymioty. Oczywiscie za moją zgodą... A polozne trafily mi sie super. W ciagu dnia więcej info... [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Kochana już po :biggrin2: moc buziakow dla Was :)
 
Hej laseczki takie szybkie info: O 22:35 na świecie pojawiła się nasza wyczekiwana Karolcia 2840 g i 48 cm. Płuca ma ze hej. Na nac zabrali ją na noworodki bym mogla dojsc do siebie - ciśnienie i potem wymioty. Oczywiscie za moją zgodą... A polozne trafily mi sie super. W ciagu dnia więcej info... [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Gratulacje, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu :)
 
reklama
Hej. Nic nie zapowiadało po ktg ale sama coś przeczuwałam.... Parę minut po 21 dostałam bardzo silnego bolu ze nie moglam podniesc sie z łóżka a jak sie udało to ubikacja na 2ke i zobaczyłam plamienie. Zawołałam męża a syn dostał wytyczne i tak na IP byliśmy ok 21:30 i rozwarcie 7 cm wiec od razu porodówka. Pęcherz mi parł bardzo więc położna zaproponowała przebicie i momentalnie sie zrobiło 9,5 cm. Ze 3-4 parte mala na świecie. Mam tylko 4 szwy i to wewnątrz a tak mi bardzo ładnie uchroniły przed pęknięciem i nacieciem. Jestem teraz sama na sali. Po porodzie dostałam wysokiego cisnienia 220/110 wiec kroplówka i tabletka na zbicie, a pozniej ze razy wymiotowałam. Dlatego tez byl odpoczęła była decyzja o.tym by Karolcie zabrać na noworodki..... I bardzo ładnie się karmimy choc z początku była obraza [emoji28]...

1498800756-aaaaaa.jpeg


f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry