reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kindziorek
A widzisz, może jednak ty będziesz przede mną:laugh2: może lepiej siedź dziscw domu i grzecznie czekaj na rozwój sytuacji:)

Ja tez miałam dziś fatalna noc, nie spałam id 2 do jakiejś 5... potem z godzinę pospalam i weszła sprzątaczka :dry:
Cudowny dzień mnie czeka, już jestem nieprzytomna...
Jednak jedziemy. Szansa na rozbudzenie [emoji6]. Przynajmniej problemu z synem nie bedzie bo sie go tam zostawi z kluczami od mieszkania a moi rodzice jadac do nas zabiora gonpo drodze. Nasza rodzinna wyrocznia stwierdził ze nigdzie sie nie rusza [emoji23][emoji23]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Izuskam
Problemy z jelitami typu wzdęcia czy zaparcia tez mogą pobudzać macice do skurczu. Ja tak mam.
U mnie skurcze to uczucie twardego brzucha- jak kamien i często bol przy tym. Mój lekarz mówił, ze bóle takie jak miesiączkowe to tez skurcze. Ja tez miewałam tak, ze miałam tylko bol miesiączkowy, zwykle na to pomagała nospa.
 
Izuskam
Jak bierzesz żelazo to ono powoduje problemy z wyproznianiem (lactulosa albo czopki evaqu).

To tych co mialy zdjety pessar- czy po zdjeciu mialyscie podplamiania i na 3ci dzien sluz wam wyszedl. Bo sie wlasnie zastanawiam czy to nie czop, a przy okazji chyba skurcze sie zaczely nasilać [emoji38]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Izuskam
Problemy z jelitami typu wzdęcia czy zaparcia tez mogą pobudzać macice do skurczu. Ja tak mam.
U mnie skurcze to uczucie twardego brzucha- jak kamien i często bol przy tym. Mój lekarz mówił, ze bóle takie jak miesiączkowe to tez skurcze. Ja tez miewałam tak, ze miałam tylko bol miesiączkowy, zwykle na to pomagała nospa.

Ale jakoś specjalnie nie filsiowac na tym punkcie nie ? Byłam dopiero u lekarza mówiła ze jest ok a ja znowu szukam dziury w całym ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Izuskam
Jak bierzesz żelazo to ono powoduje problemy z wyproznianiem (lactulosa albo czopki evaqu).

To tych co mialy zdjety pessar- czy po zdjeciu mialyscie podplamiania i na 3ci dzien sluz wam wyszedl. Bo sie wlasnie zastanawiam czy to nie czop, a przy okazji chyba skurcze sie zaczely nasilać [emoji38]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png

Kindziorek

Po zdjęciu pessara może się pojawiać kirew i śluz tez może odchodzić :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry