reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kathleen to w ktorym teraz jestes tyg. Moze razem bedziemy sie rozpakowywac? Twoj synus juz glowka w dol jest ulozony?
Jak sie czujesz po odstawieniu luteiny?

Tak ponoć główka w dół już od dawna, choć się kręci sporo Wiec zobaczymy. Ja teraz jestem w 34,1 a mam się rozpakować w 37.00-37,2

Generalnie to się nie czuje pod tym stałym ktg muszę leżeć non stop na plecach i się nie ruszac gdyż młody ucieka i włącza alarm a w nocy to już nieświadomie 3 razy obudziłam pol oddziału Wiec jeszcze stres by tętna w nocy pilnować... masakra dziś mnie wsxystkie kości ma plecach i kark boli o szyja...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak ponoć główka w dół już od dawna, choć się kręci sporo Wiec zobaczymy. Ja teraz jestem w 34,1 a mam się rozpakować w 37.00-37,2

Generalnie to się nie czuje pod tym stałym ktg muszę leżeć non stop na plecach i się nie ruszac gdyż młody ucieka i włącza alarm a w nocy to już nieświadomie 3 razy obudziłam pol oddziału Wiec jeszcze stres by tętna w nocy pilnować... masakra dziś mnie wsxystkie kości ma plecach i kark boli o szyja...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przecież nie mogą od Ciebie wymagać abyś w nocy tego pilnowała. Przecież nie panuje się nad ruchami gdy się śpi. Poza tym nikt nie wytrzyma w jednej i tej samej pozycji. Powiedz, że bolą Cię plecy i, że nie dajesz rady tak leżeć bez ruchu

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak ponoć główka w dół już od dawna, choć się kręci sporo Wiec zobaczymy. Ja teraz jestem w 34,1 a mam się rozpakować w 37.00-37,2

Generalnie to się nie czuje pod tym stałym ktg muszę leżeć non stop na plecach i się nie ruszac gdyż młody ucieka i włącza alarm a w nocy to już nieświadomie 3 razy obudziłam pol oddziału Wiec jeszcze stres by tętna w nocy pilnować... masakra dziś mnie wsxystkie kości ma plecach i kark boli o szyja...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No ja jutro zobacze w jakiej pozycji jest moj akrobata, bo juz sama nie wiem.
 
Przecież nie mogą od Ciebie wymagać abyś w nocy tego pilnowała. Przecież nie panuje się nad ruchami gdy się śpi. Poza tym nikt nie wytrzyma w jednej i tej samej pozycji. Powiedz, że bolą Cię plecy i, że nie dajesz rady tak leżeć bez ruchu

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Złożony to temat ... wszystko zależy od składu zmiany; nikt nie Powie Ci ma Pani nie spac i nie ruszac się; ale jak co chwile włącza się alarm przy każdym Twoim ruchu szukasz i tętna nie możesz znaleźć to zawału serca można dostać... Wiec automatycznie leżysz tak by było je słuchać a ze przy Twoim ruchu ginie ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie tak zobaczymy co los mi jeszcze przygotował


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A mowili juz czy bedziesz miala indukcje czy cesarke? Przepraszam, jesli przeoczylam te informacje wczesniej...
Tym alarmem to sie nie przejmuj. Wiem,ze trudno, ale przeciez to szpital i wiadomo, ze sa masyzny, ktore pikaja i dzwonia ;-) lepiej jak zadzwoni za czesto, niz by mialo cos zostac przeoczone. Tylko szkoda Ciebie, ze tak w jednej pozycji musisz lezec. Ale dasz rade! Kto jak nie Ty? Tyle problemow juz wzielas w tej ciazy "na klate" [emoji6]

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mowili juz czy bedziesz miala indukcje czy cesarke? Przepraszam, jesli przeoczylam te informacje wczesniej...
Tym alarmem to sie nie przejmuj. Wiem,ze trudno, ale przeciez to szpital i wiadomo, ze sa masyzny, ktore pikaja i dzwonia ;-) lepiej jak zadzwoni za czesto, niz by mialo cos zostac przeoczone. Tylko szkoda Ciebie, ze tak w jednej pozycji musisz lezec. Ale dasz rade! Kto jak nie Ty? Tyle problemow juz wzielas w tej ciazy "na klate" [emoji6]

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom

Za wcześnie jeszcze na takie deklaracje; dopiero za 3 tyg beda chcieli mnie rozpakowac, aktualnie jestem na samym pesarze bez luteiny nospy itp Wiec jak wyjmie się pessar to się okaże jakie rozwarcie czy wyskoczy od razu czy będzie trzeba prowokować poród. Szczerze to liczyłam ze powiedzą ze za 2 tyg już będzie po.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry