reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To jest zwykle ktg tylko ze non stop masz palotke na brzuchu i gumę. Dostaje alergii od tego żelu; nie wiem jak będę spac bo to pierwsza noc - a lapie mi tylko w jednej pozycji i w jednym miejscu .... mam naprawdę dola leżeć nieruchomo tak ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Agatko kochana nawet nie moge przeczytać do końca Twojego postu, bo łzy kapia jak szalone. Jesteście wspaniali, daliście miłość trojce dzieciaczkow, nie moge sie pogodzić z niesprawiedliwoscia, jaka Was spotkala. Zalobe przezyj na swój sposob, placz, jeśli to przynosi chociaż odrobine ukojenia. Wszystkie tu jesteśmy myślami zToba. Trzymaj sie kochana, masz dla kogo żyć. Sciskam Cie z całego serca.
 
Agatko jeśli masz taką potrzebę mów pisz o swojej stracie przeżyciu emocjach płacz. Jeśli masz potrzebę to chowaj to głęboko w sercu. Każdy na swój sposób przeżywa taką stratę. Ważne żeby w tym sie nie zatracić bo masz dla kogo żyć.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agatko ja tez jestem myslami ciagle przy Tobie i modle sie za Ciebie i Janeczke. Lzy cisna mi sie do oczu jak o Was pomysle. Kochana jestesmy z Toba.
 
Czesc Girls, pogoda masakryczna i dzisiejszej nocy maja byc przymrozki wiec kwiatki w ogrodzie trzeba bedzie przykryc. Maj nie jest zbyt ladny, ciekawe jak bedzie dalej?
Wiecie, ze po pt.pobraniu krwi przez ta niemila pielegniarke mam wylew (1wszy raz w zyciu).
Maly dal mi w nocy troche czadu. Jutro usg juz nie moge sie doczekac, zeby go zobaczyc i spr pozycje. 12.04 mialam ostatnie usg wiec to praktycznie caly miesiac.
Milego dnia
 
reklama
Witam sie i ja a u mnie słonecznie za Oknem...
U mnie z dobrych info to tyle ze o ile młody nie zechce wcześniej i natura to na koniec maja rozpakowywać będą mnie...


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Kathleen to w ktorym teraz jestes tyg. Moze razem bedziemy sie rozpakowywac? Twoj synus juz glowka w dol jest ulozony?
Jak sie czujesz po odstawieniu luteiny?
 
Do góry