reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

tak, macie racje, ja od początku chodziłam do tej z pakietu( badania itp), do tej swojej, a na prenatalne i polowkowe jeszcze do jednego, z ceryfikatem fmf ;) potem juz, jak leżałam, to i tak robiłam badania z opcja domowa, wiec zrezygnowałam z wizyt w enelmedzie. Kurczę Aga oczekiwanie jest najgorsze, zawsze mnie to wkurza, zagrozona ciąża, a Ty wysiadujesz w poczekalni :(
 
reklama
Cześć dziewczyny wyglada na to ze czop mi odszedł ... to jest jakaś masakra...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Spokojnie kochana . Moze to nie to . [emoji8][emoji8][emoji8] a jezeli tak to moze pociesze cie ze mi w 1 ciazy odszedl czop 2 tyg wczesniej. Mialam rozwarcie na dwa palce i nic. Latalam po schodach , sprzatalam i nic to nie dawalo . Bedzie dobrze .
 
Cześć dziewczyny wyglada na to ze czop mi odszedł ... to jest jakaś masakra...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana będzie dobrze. Jeśli odszedł to nie znaczy ze zaraz urodzisz. A jeśli urodzi aż to w weekend kiedy byłam w szpitalu koleżanka z lozka obok urodziła w 30 tyg. synka. I jej i jemu nic poważnego nie jest. Dacie radę! !! Dawaj znać. Trzymam kciuki.
 
Najgorsze jest to ze mam znowu infekcje i znowu antybiotyk ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wspolczuje ci bardzo, szczególnie tej nerwowki tam w szpitalu. Ale pamietaj: jestes pod stałą kontrolą u nie denerwuj się. Ja wczoraj zaliczylam kupę nerwów i dziś non stop mam brzuch twardy... Wiec najlepiej oddychaj gleboko i staraj sie myslec o czyms przyjemnym. Trzymamy kciuki za ciebie:tak:
 
reklama
Kathleen trzymam kciuki żeby infekcja poszła precz, a Ty jeszcze trochę polezala.
Ja w pierwszej ciąży przegapilam chyba czop. Nawet nie mam pojęcia jak wygląda...
 
Do góry