reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Trzymajcie kciuki mocno! :) Boje się nie tylko wizyty i tego co pokaże usg ale tez tego, ze tam sa zwykle spore opóźnienia i nie wiem jak ja wysiedzę np 2 godziny na krześle w poczekalni :oo: wiec to będzie dla mnie prawdziwe wyzwanie + jeszcze długa podróż samochodem w korkach. No ale trzeba to przeżyć :)
 
reklama
Aga. No to kolejka faktycznie ładna. Ja mam zawsze na godzinę. A też boję się tego co moge zobaczyć na usg, no ale lepiej zobaczyć niż żyć w nieświadomości :) kup sobie jakąś gazetkę w kiosku może szybciej czas minie
 
Marcysia, ja tez mam na konkretna godzinę i nie wiem czemu zawsze takie opóźnienia u niego są. Ja ostatnio czekałam " tylko" godzinę ale podobno standard u niego to 2 godziny;) i kurde jeszcze się 400 zł płaci za wizytę :laugh2: tez wole zobaczyć, pewnie , nawet najgorsza prawdę warto znać. Ale i tak się boje strasznie, przeokropnie ;)
 
Trzymajcie kciuki mocno! :) Boje się nie tylko wizyty i tego co pokaże usg ale tez tego, ze tam sa zwykle spore opóźnienia i nie wiem jak ja wysiedzę np 2 godziny na krześle w poczekalni :oo: wiec to będzie dla mnie prawdziwe wyzwanie + jeszcze długa podróż samochodem w korkach. No ale trzeba to przeżyć :)
Kochana, 3mam kciuki. Koniecznie daj znac po. Będzie wszystko dobrze!
 
Drogo ale to taka normalna warszawska cena za wizytę + usg dokładne u znanego profesora:) i pan profesor mimo takiej ceny na brak pacjentek nie narzeka, walą do niego drzwiami i oknami;) za normalna wizytę u mojego gina, tez z usg, płace 200.
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Dam znać jak było.
 
Drogo ale to taka normalna warszawska cena za wizytę + usg dokładne u znanego profesora:) i pan profesor mimo takiej ceny na brak pacjentek nie narzeka, walą do niego drzwiami i oknami;) za normalna wizytę u mojego gina, tez z usg, płace 200.
Dzięki dziewczyny za kciuki :) Dam znać jak było.
Agus, a do którego prof.chodzisz? Mnie też to zawsze denerwowalo, że tyle płace i muszę czekać.
 
Do Profesora Dębskiego. Jest bardzo w porządku, konkretny i ma olbrzymia wiedzę. Nie straszy, ostatnio mnie wręcz uspokoił mimo, ze nie mam lekkiej sytuacji. Więc poczekam nawet i 2 godziny:) najwyżej sie spytam jak duze jest opóźnienie i w samochodzie się rozłożę :)
 
Marcysia cudowny widok.... Aga wszystko będzie dobrze. A ten prof. Dębski to nie jest przypadkiem TEN Dębski (tv itp)? Jeśli tak to nie dziwię się, że ma tyle pacjentek i za wizytę tyle się płaci. Zresztą U niektórych profesorów kwoty są wyższe.

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga i ja trzymam kciuki. Będzie ok. I zobaczysz swojego maluszka. Rzeczywiście bardzo drogo. Ja u mojej płaciłam więcej tzn. 250 przy prenatalnych a tak za wizytę z badaniem szyjki i szybkim usg płacę 100 albo 150. Czyli widzę, że nie tak źle...
Marcysia jak pięknie! Uwielbiam takie widoki. Rok temu na rocznicę ślubu mąż mnie zabrał do domku w góry świętokrzyskie. Poza tym ja kocham Tatry i wędrówki i narty od dziecka. A w tym roku się zastanawiam czy mała nie będzie prezentem na kolejną rocznicę.:sorry2:
 
Do góry