reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dla mnie tez jest dziwne ze nie w 3miescie nie można opłacić położnej. Z tego co wiem to u mnie w szpitalu powiatowym można. Ale ja sie na to nie zdecyduję. Podobno kolejne porody sa szybsze wiec w moim przypadku może się to nie udać. A ogólnie tutaj położne są w porządku

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co dziewczyny mi mówiły to w szpitalach praktykuje sie żeby "oplacic" sobie dyzurujaca polozna... Wtedy opieke masz zapewniona...
Wczoraj zaczelam zapisywac sobie pory o ktorych maly sie wierci najbardziej i wiecie że poki co to mi sie to pokrywa?:happy2: A najlepsze jest to ze najbardziej wierci sie przy dźwiękach pisania na telefonie albo laptopie;-)
 
Z tego co dziewczyny mi mówiły to w szpitalach praktykuje sie żeby "oplacic" sobie dyzurujaca polozna... Wtedy opieke masz zapewniona...
Wczoraj zaczelam zapisywac sobie pory o ktorych maly sie wierci najbardziej i wiecie że poki co to mi sie to pokrywa?:happy2: A najlepsze jest to ze najbardziej wierci sie przy dźwiękach pisania na telefonie albo laptopie;-)

Obdzwoniłam chyba z 10-12 poloznych z naszych szpitali, żadna nie chce, boja sie po tej akcji stracić prace... Także super...

U mnie tez Młody ma stale pory i tak od mniej więcej 21 do 23 kopie i grzebie tak konkretnie, ze i łzy płyną. Do południa raczej jest delikatny.
 
A u mnie po ulewie wyszło słońce więc wygrewam się jak jaszczurka
1491395975-aaaaaa.jpeg
 
Marcysia, zazdroszczę ! Uwielbiam góry, a dawno nie byłam i szybko nie pojadę :(
Coraz bliżej moja dzisiejsza wizyta, a ja w coraz większym stresie. Juz chciałabym być po...
 
Agunia, nic się nie denerwuj, wiesz że nerwy wywołują tylko skurcze niepotrzebnie. Oczywiście daj znać po, jaki dalszy plan na Was. Ja mam wizyte w przyazla środę i wtedy dostanę skierowanie do szpitala na sterydy, ale to już po świętach. Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę
 
reklama
Do góry