reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Oj mamusie co to będzie? Jednak zostaje jeszcze w szpitalu bo szyjka mi zjechała z 13 na 5mm i dodatkowo malutkiej malał puls na ktg a później na usg mi powiedzieli, że wygląda jakby trzymała i ściskała pepowinę i może od tego ten słabnący puls. Dobrze, że już dostalam te sterydy..

Agata a w którym tygodniu jesteś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oszaleje.... dziewczyna 35tc zaczela jej się szyjka skracać chodzi i opowiada ze robi jej się rozwarcie; płacze ze ona chce do domu bo ona leży już 10 dzień ... masakra ... histeryczka ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Masakra [emoji23][emoji23][emoji23] gdzie my obie do 35 tc mamy . W 35 tc to ja chyba skakac ze szczescia bede . Nawet jak rodzic zaczne. Wazne zeby dotrwac do 34tyg najmniej.
 
Oszaleje.... dziewczyna 35tc zaczela jej się szyjka skracać chodzi i opowiada ze robi jej się rozwarcie; płacze ze ona chce do domu bo ona leży już 10 dzień ... masakra ... histeryczka ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Hahaha w 35 tc, pewnie jeszcze przenosi ;p mnie na pato wkurzaly te laski z przenoszoną ciąża, co wiecznie sapaly, ze ciężko, ze zle ( tzn wiadomo ciężko z takim brzuchem), ale ja mialam ochotę powiedziec,ze niektóre modla sie o te 2 tyg, co im tak ciąża...
 
Masakra [emoji23][emoji23][emoji23] gdzie my obie do 35 tc mamy . W 35 tc to ja chyba skakac ze szczescia bede . Nawet jak rodzic zaczne. Wazne zeby dotrwac do 34tyg najmniej.

I opowieści bo ona dużo w tej ciąży - a miała raptem kolkę nerkowa raz i w szpitalu wylądowała. ja nie wiem jakby ona się zachowywała gdyby była w naszej sytuacji...

Ja to będę szczęśliwa jak do 32tc dotrwam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hehe, @Kathleen006 takie też sie zdarzają:p troche powkurzają, bo co ty teraz masz powiedzieć jak siedzisz już chyba ze 3 tygodnie? Ale pewnie nie bardzo zdaje sobie sprawę z czym igra i że lepiej być w tym szpitalu niż w domu jakby cos zaczęło sie dziać. Dziewczyny macie jakieś patenty na zgage, oprócz migdałów? Bo mi nie pomagają a jak kładę sie spać wieczorem to mnie pali jakbym non stop co najmniej ruski spirytus przełykała.... Nie chcę ssać tych tabletek na zgage, czasem tylko w ostatecznosci jak już mi łzy płyną przez to, bo mam wrażenie ze mnie udusi... Kolacje jem o 17 i i tak wieczorem to samo...
 
I opowieści bo ona dużo w tej ciąży - a miała raptem kolkę nerkowa raz i w szpitalu wylądowała. ja nie wiem jakby ona się zachowywała gdyby była w naszej sytuacji...

Ja to będę szczęśliwa jak do 32tc dotrwam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wkurzajace sa lasie w szpitalu . Jak lezalam dwa razy . To albo patologia i jarały po paczke fajek dziennie. Oby tylko jarały w sumie . Do tego nie myły sie. Albo gowniarki po mniej niz 18 lat i wideorozmowy robily ze znajomymi do nocy i darly ryja [emoji23][emoji23] jak zostalam na weekend sama na sali to skakalam z radości.
 
reklama
Hehe, @Kathleen006 takie też sie zdarzają:p troche powkurzają, bo co ty teraz masz powiedzieć jak siedzisz już chyba ze 3 tygodnie? Ale pewnie nie bardzo zdaje sobie sprawę z czym igra i że lepiej być w tym szpitalu niż w domu jakby cos zaczęło sie dziać. Dziewczyny macie jakieś patenty na zgage, oprócz migdałów? Bo mi nie pomagają a jak kładę sie spać wieczorem to mnie pali jakbym non stop co najmniej ruski spirytus przełykała.... Nie chcę ssać tych tabletek na zgage, czasem tylko w ostatecznosci jak już mi łzy płyną przez to, bo mam wrażenie ze mnie udusi... Kolacje jem o 17 i i tak wieczorem to samo...
Owoce maks do 14 jedz . A posilki w mniejszych porcjach czesto . Nie pij duzo na noc. Mi to pomagalo plus migdaly i herbatniki , biszkopty. Oczywiscie zero sokow chyba ze do południa . Najlepiej kompoty. [emoji4]
 
Do góry