reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Kathleen006 wyleżysz Małego zobaczysz ;) ja jak usłyszałam dzis, ze jeszcze mam poleżeć, to az mialam łzy w oczach, no, ale został tydz, wiec spoko. W ogóle dzisiejsza wizyta mnie jakos zdołowała. Jak ta ginka zaczęła rozważać ta główkę, to az mi sie slabo zrobiło. Wcześniej nic nigdy nie mowila, żaden lek nic nie mowil, polowkowe ok, a tu taki klops. Staram sie sobie tłumaczyć, ze jest ok, ale wiecie jak to jest. Do tego to przeziębienie, zdycham, wszystko mnie boli, wlazlo mi cos w szyje i nie moge nia ruszać :( ehh.
Btw. Nażarłam sie czosnku, wypiłam ze 3 kubki herbaty z miodem i cytryna, zjadłam wit C i liczę, ze pomoże.
Trzymaj się kochana. Wiem, że to nie łatwe ale nie zamartwiaj się tak bardzo. Wierzę, że wszystko będzie ok z Twoim maluszkiem. I dużo zdrówka Ci życzę
 
reklama
@Kathleen006 wyleżysz Małego zobaczysz ;) ja jak usłyszałam dzis, ze jeszcze mam poleżeć, to az mialam łzy w oczach, no, ale został tydz, wiec spoko. W ogóle dzisiejsza wizyta mnie jakos zdołowała. Jak ta ginka zaczęła rozważać ta główkę, to az mi sie slabo zrobiło. Wcześniej nic nigdy nie mowila, żaden lek nic nie mowil, polowkowe ok, a tu taki klops. Staram sie sobie tłumaczyć, ze jest ok, ale wiecie jak to jest. Do tego to przeziębienie, zdycham, wszystko mnie boli, wlazlo mi cos w szyje i nie moge nia ruszać :( ehh.
Btw. Nażarłam sie czosnku, wypiłam ze 3 kubki herbaty z miodem i cytryna, zjadłam wit C i liczę, ze pomoże.
A mialas prenatalne jakies robione ?
 
Agula, nie zadręczaj się ta główka, przeciez wodogłowie ma tez inne objawy niż tylko duży obwod głowy. Poszerzone komory mózgu itd. Młody po prostu ma duża głowę co jest bardzo częste u dzieci. Albo się ruszał i gin zle zmierzyła. Na pewno wszystko jest w porządku, a jak chcesz mieć pewność to może zrób jeszcze usg u innego lekarza. Ja pamietam, zevrobilam bo mnie te wymiary niepokoiło i wyszło ciut lepiej choć tez z dużymi rozbieżnościami. I dwa tygodnie pozniej młody okazał się być całkiem proporcjonalny :)A masz gorączkę przy tym przeziębieniu ? Współczuje naprawdę bo sama nienawidzę być taka chora, z katarem...
 
No wlasnie, juz chcialoby sie wrócić do normalnosci, chociaz troszke pochodzic czy po sklepach, czy na spacer isc, a tu ci lekarz powie: proszę sie oszczedzac, jak najwięcej lezec... Ja to juz od jakiegos czasu czuje sie jak inkubator. Do jednej dziewczyny co obok mnie lezala i miala zalecane sie oszczedzac a chciala wyjsc do domu, lekarz powiedział: pani niech zapomni o normalnym funkcjonowaniu, teraz to bedzie pani roslinka i w inkubator pania zmieniamy... I ja wlasnie sie czuje jak ta roślinka. Ale jeszcze 8 tygodni tylko trzeba wytrzymac...
 
W sumie nie wiem bo do szwu to po prostu nie mam szyjki. Czyli jakby rozwarta jest pęcherzem płodowym na maxa. Dlatego też moja gin. twierdzi, że jak mi ściągną szew to szybko urodzę. Ale wiem, że może być różnie...

Ja mam pessar założony i chciałam by go wymienili na nowy bez infekcji itp to tez powiedzieli ze jak zdejmą to mogą już nie założyć i w między czasie mogę urodzić ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Kathleen006 wyleżysz Małego zobaczysz ;) ja jak usłyszałam dzis, ze jeszcze mam poleżeć, to az mialam łzy w oczach, no, ale został tydz, wiec spoko. W ogóle dzisiejsza wizyta mnie jakos zdołowała. Jak ta ginka zaczęła rozważać ta główkę, to az mi sie slabo zrobiło. Wcześniej nic nigdy nie mowila, żaden lek nic nie mowil, polowkowe ok, a tu taki klops. Staram sie sobie tłumaczyć, ze jest ok, ale wiecie jak to jest. Do tego to przeziębienie, zdycham, wszystko mnie boli, wlazlo mi cos w szyje i nie moge nia ruszać :( ehh.
Btw. Nażarłam sie czosnku, wypiłam ze 3 kubki herbaty z miodem i cytryna, zjadłam wit C i liczę, ze pomoże.

Naprawdę bez stresu przecież są ludzie o dużych i małych głowach i wcale nie oznacza ze ktoś ma duża głowę to ta choroba :)

Może po prostu taka uroda/anatomia i będzie miał większa główkę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie, juz chcialoby sie wrócić do normalnosci, chociaz troszke pochodzic czy po sklepach, czy na spacer isc, a tu ci lekarz powie: proszę sie oszczedzac, jak najwięcej lezec... Ja to juz od jakiegos czasu czuje sie jak inkubator. Do jednej dziewczyny co obok mnie lezala i miala zalecane sie oszczedzac a chciala wyjsc do domu, lekarz powiedział: pani niech zapomni o normalnym funkcjonowaniu, teraz to bedzie pani roslinka i w inkubator pania zmieniamy... I ja wlasnie sie czuje jak ta roślinka. Ale jeszcze 8 tygodni tylko trzeba wytrzymac...

No tak kobieta to taki inkubator, który staje się krowa "dojna" ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to nawet bym porównała swoje skojarzenia do dojnej krowy ale na lancuchu. Jak skazancy siedzimy w czterech scianach zamkniete... Czasami mam juz dosc ale z drugiej strony chyba lepiej lezec zima i wiosna jak np latem... I na prawdę staram sie myslec pozytywnie ze wzgledu na to malenstwo ale wystarczy ze cos mnie zakluje, czy brzuch sie napina to juz mysle... Nie wiem jak wam, ale mnie przez ciążę przybylo mnostwo siwych włosów. Wczesniej mialam moze 10 na calej glowie a teraz to juz niestety ale nadaje sie do farbowania. Do konca ciąży to sie babka zrobię :rofl2:
 
reklama
Ja to nawet bym porównała swoje skojarzenia do dojnej krowy ale na lancuchu. Jak skazancy siedzimy w czterech scianach zamkniete... Czasami mam juz dosc ale z drugiej strony chyba lepiej lezec zima i wiosna jak np latem... I na prawdę staram sie myslec pozytywnie ze wzgledu na to malenstwo ale wystarczy ze cos mnie zakluje, czy brzuch sie napina to juz mysle... Nie wiem jak wam, ale mnie przez ciążę przybylo mnostwo siwych włosów. Wczesniej mialam moze 10 na calej glowie a teraz to juz niestety ale nadaje sie do farbowania. Do konca ciąży to sie babka zrobię :rofl2:

Ja nie miałam nigdy siwych a wyobraź sobie ze się pojawiły na czubku głowy ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry