reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tym bardziej jak już się ma taki uraz do szpitali to lepiej nie decydować się na dzidziusia bo ciąża jakby nie było wiąże się ze szpitalem i lekarzami nawet poród to kilka dni w szpitalu . Mam nadzieję Aniu że nie będziesz tylko musiała prosić by Cię przyjeli spowrotem ☺
 
reklama
Jestem w 36 tc. Właśnie wróciłam ze szpitala, okazalo sie ze to uplawy bardzo wodniste. U nas w szpitalu nie robią problemów jesli sie wypisze i pozniej wrócę ;) chodzi o to ze oni bez badania kieruja od razu na porodowke albo patologie. Dzisiaj tez chcieli mnie od razu dać na porodowke, ale sie nie zgodziłam póki mnie lekarz nie zbada. Fakt troche poczekalam na lekarza ale chociaż stwierdził ze nie ma potrzeby żebym zostawala w szpitalu.
 
Dziewczyny 35 na liczniku! Maluszek najprawdopodobniej już dojrzały, ma super ruchy oddechowe na usg, rozwinięty, ponad 2 kilogramy. Już się boję coraz mniej przedwczesnego porodu. Już niedługo go przytulę. Kwestia 2-3 tygodni.

Jadzia jak tam? Urodziłaś?
 
Dziewczyny 35 na liczniku! Maluszek najprawdopodobniej już dojrzały, ma super ruchy oddechowe na usg, rozwinięty, ponad 2 kilogramy. Już się boję coraz mniej przedwczesnego porodu. Już niedługo go przytulę. Kwestia 2-3 tygodni.

Jadzia jak tam? Urodziłaś?
To powiem Ci że już raczej bezpieczna jesteś. Dziewczyna z Angielskiego forum urodziła właśnie 35+1 chłopiec, poród naturalny, oddycha sam ale nawet dwóch kilo nie waży bo miał problemy z rośnięciem w brzuszku. Oboje czują się bardzo dobrze.
 
Cześć dziewczyny:-) dolaczam do skracajacych szyjek :-) w 20t0d szyjka miała 38 mm we czwartek 28t5d i szyjka 26,2 mm.. ginka powiedziała tylko " zakaz sekszenia" więcej magnezu i tyle.. sama od siebie od wizyty leżę plackiem z tylkiem e górze ( oprócz siku,papu i pies). kolejna wizyta 19 grudzień i się troszkę denerwuje. termin mamy na 18 lutego. pozdrawiam
 
No jeszcze nie urodziłam. Zrobiłam porządki, odświerzyłem łóżeczko. Kłuło mnie w środku i tyle. No zobaczymy jak to długo jeszcze potrwa. Jutro koniec 40 tyg.
 
Dziewczyny 35 na liczniku! Maluszek najprawdopodobniej już dojrzały, ma super ruchy oddechowe na usg, rozwinięty, ponad 2 kilogramy. Już się boję coraz mniej przedwczesnego porodu. Już niedługo go przytulę. Kwestia 2-3 tygodni.

Jadzia jak tam? Urodziłaś?
U mnie pelnych 30, zaczynam 31. Boze,tak niedawno byl zabieg,a ja drzalam o kazdy dzien,a tu nagle minelo tyle czasu! Wierze w to,ze i grudzien szybko zleci,a na poczatku stycznia juz maluszek bedzie bezpieczny - osiagne wynik Slivki. A Ty juz wtedy,kochana,bedziesz pewnie przewijac malego krzykacza:)

Asia Podlasie,skad jestes dokladnie? Bo ja z Puszczy,tylko od kilku lat mieszkam nad morzem :)

W ogole witam sie ze wszystkim nowymi dziewczetami na forum. Widze,ze zrobil sie ruch!

Ja wizytę mam 6.12. Mam nadzieje,ze wszystko ladnie trzyma.
 
reklama
Kurcze, dxiewczyny gratuluje Wam. Ja juz sie cieszylam, bo wczoraj praktycxnie caly dzien bez skurczy, a dzisiaj znowu to samo... :/ jeszcze sobie weszlam na internet, poczytalam i sie niepotrzebnie zdolowalam. Glupia ja :/
 
Do góry