reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Julia jak sie wiecej ruszasz to pewnie Stad skurcze...
No niestety 30 tydzien to jeszcze wczesnie, niestety ja mam jeszcze 3 tygodnie do 30.
u nas od 34 nie stopuja porodu wiec Tak naprswde to 34 tydzen mozna uznac za bezpieczny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Julia my tutaj wcześniaków nie będziemy mieć. Wszystkie urodzimy w bezpiecznych terminach. :-) Ciesz się, że na Ciebie działa ta nospa i relanium. Jak potrzeba bierz i odpoczywaj.

Leżąc na patologii płakałam i marzyłam, żeby się przenieść w 30 tc. A teraz co tydzień mam nowe cele i ciągle mało :-) kurczę, chciałabym dzieciątko donosić do terminu, choć wiem co to dla mnie oznacza.
 
Barnek wiesz co jak ruszalam sie w ciagu dnia to cisza...wieczorem gdy lezalam mnie wziely!!!!

Slivka masz ravje tego trzeba sie trzymac!!!!!
Jestem ciekawa co z moja szyjka...ale za pare dni do szpiala ide...powiem Wam boje sie uslyszec ze moze bede musiala tam lezec dluzej niz bylo zakladane! Corka bedzie na te 3 dni u tesciow....ehhhh
Bo M wyjezdza w niedziele

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Julia ja mam tak samo, laze to mi nic nie jest, a wieczorem sie cyrk zaczyna. Dlatego ja chodze tylko tyle ile musze nic wiecej, bo pozniej nie chce skurczy miec. Po pracy codziennie leze. Jutro jestem sama z dzieciakami wiec nie bedzie latwo.
Sluchaj a czemu do szpitala sie wybierasz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarka 2 tyg. Na wizycie stwierdzila ze chce mnie wziasc do szpitala porobic badania , zobaczyc jak szyjka sie ma na szybszy wzrost wagi malego i podjecie decyzji o sterydach...i pewnie te skurcze chce zobaczyc...bo pewnie ktg bedzie miala co chwile...mam wstepnie isc na 3 dni

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
@Slivka Wydaje mi się że takie ustalanie celów co tydzień-dwa do przodu to akurat bardzo fajna rzecz. Dzięki temu robisz małe kroczki do przodu nie stresując się o wielkie skoki do końca ciąży.
Za każdym osiągniętym celem czujesz się silniejsza i bardziej zrelaksowana.

Ja dziś przechodzę etap wścieklizny bez powodu, wszystko mnie wkurza. Młoda się wczoraj leniła, w nocy chyba się odwróciła główką w dół bo nie czuję już takiego deptania po pęcherzu (ale niewiadomo jak długo to potrwa) A dzisiaj znowu dokazuje w najlepsze.

@julia0903 kochana trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
 
Aniay oby jutro byl lepszy dzien;)
No.powiem Tobie ze moj synus molestuje mnie po pecherzu!!! Masakra!!! Pewnie glowka lub raczkami...
I po malu zaczynam czuc go pod zebrami jak mi sie tam wciska...oj nie przyjemne a co dopiero pozniej!

Dokladnie ja tez zyje z tygodnia na tydzien! Mysle sobie zawsze jeszcze chwile a kolejny tydzien bedzie!

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Dotrwacie dziewczyny, powolutku i do przodu. Ja gdy nadchodzą skurcze to nawet sie cieszę, wolałabym by to sie skończyło, a nie żyć w niepewności co do dnia i godziny. Może już a może nie. Większość ciąż leżących bywa przenoszone. Nie uśmiecha mi sie to.
 
reklama
Jadzia no widzisz....
No ja biore sie ostro za wypoczynek!!! Tyle czasu wytrzymalam 13tyg!! To jeszcze choc z 6tyg jeszczw;)
A tak.jak mowisz potem czasami problem by cos sie zaczelo dziac...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Do góry