reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Jestem po usg ale zostalam na chwile w szpitalu. Leze pod ktg bo sie lekarce nie spodobalo ze mi ciagle tchu brakuje.
Mala 1700 czyli norma na 31 tyd tylko mam duzo wod plodowych co im sie nie podoba I robia mi badania pod katem infekcji.
Co ciekawe mala Ulozona jes skosnie posladkowo, trzyma stopy w moim pecherzu siedzi na lewym biodrze a glowe ma pod prawym zebrem.
Szyjka dluga I zamknieta, nie ma przeciwwskazań do przytulanek, hura.
Prawdopodobnie posiedze tutaj jeszcze z godzinke az wyniki wroca I do domu, chyba ze cos faktycznie bedzie nie tak.
 
Aniay super, że szyjka trzyma :-) pocieszyłaś mnie tym ułożeniem, bo też czuję na pęcherzu i boję się, że się wstawił do kanału :-\
Daj znać czy jesteś już w domku...
 
@Slivka ja już w domu.

Wszystkie wyniki badań prawidłowe i dotlenienie organizmu też więc mnie puścili do domu. Z czasem czeka mnie jeszcze 24 godzinne ekg a po ciąży badanie pojemności płuc i pod kątem astmy. Czekam jeszcze na wyniki tarczycy ale przypuszczam że też nic nie wyjdzie.

Ja byłam pewna że mała siedzi głową w dół bo tyle aktywności mam pod żebrami a tu nie, i podobno jak dziecko właśnie stopami w kanale rodnym to podobno najbardziej boli.
 
Super Aniay :-)
Mam nadzieję, że u mnie też jutro będzie ok. Jeszcze nigdy nie miałam ktg i zazdroszczę, że Wasi lekarze to zlecają. Mój mówi, że to się podłącza przy porodzie, a nie żeby wykryć skurcze.
Dobranoc wszystkim!
 
Super Aniay :-)
Mam nadzieję, że u mnie też jutro będzie ok. Jeszcze nigdy nie miałam ktg i zazdroszczę, że Wasi lekarze to zlecają. Mój mówi, że to się podłącza przy porodzie, a nie żeby wykryć skurcze.
Dobranoc wszystkim!
Zlecają też żeby prześledzić jak się zachowuje serduszko dziecka, (mojej tętno skakało 120-160) ruchy i regularnie notować ciśnienie i natlenowanie krwi mamy. ;) Skurcze to tylko jeden wykres na ktg.

Powodzenia i trzymam kciuki za Ciebie :*
 
reklama
Do góry