reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Cześć dziewczynki!
Nie mogłam nawet wcześniej napisać, tak mnie załamała Julli tragedia. Do tego moja osobista - śmierć w najbliższej rodzinie. Skurczów mam dużo, wizytę dzisiaj wieczorem. Zobaczymy...

Wertowałam wczoraj net w poszukiwaniu alternatywy dla nospy i hydroksyzyny. Znalazłam leki takie jak:
Spasmolina
Salbutamol jako alternatywa fenoterolu
Relanium
Scopolan
które lekarze przepisują na wyciszenie skurczów. Czy miałyście do czynienia z takimi specyfikami?
 
reklama
Fenoterol wycofali juz jaks czas temu bo za duzo skutkow ubocznych dla matki, relanium moja kolezanka przyjmowala ale tylko jakas dawke przez tydzien, ale mialajuz skurcze co 5-7 min. ( a potem urodzila w 40tyg;) )
Reszte lekow tez tylko z internetu znam..

Czekamy na wiesci z wizyt;)
 
Slivka ja mam przepisane Relanium...

Ja juz czekam by wejsc do lekarki...

Za wizytujace dzis kciukasy&&&&&

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Julla przykro mi chociaż nie wiem o co chodzi bo nie wchodzę w inne wątki
Ja dzisiaj mam TP i nic nam wizytę na 16 i zobaczymy co mi dzisiaj powie.
Pogoda u mnie do bani leje od rana.
Nic się nie chce bo tak pochmurnie za oknem.
 
Ziemniaczku śledzę Twoja historie :) my w piątek skończymy 2 tygodnie juz:)

Dziewczyny ktore mnie nie pamiętały w 28 tc po wizycie u gina okazało sie ze zmuszeni jestesmy zrezygnować z wyjazdu na wakacje na poczet pobytu w szpitalu ze skracające sie szyjka , założyli mi krążek . Po 2 tygodniach sie obsunął znow wizyta w szpitalu i tak leżenie do połowy 38 tc po wizycie u gina znow szpital podejrzenie hipo.... mały przyrost dzieciaczka szacunkowa waga ok 3kg, mało wód płodowych ... wiec po skończeniu 38tc wywoływany porod (na moich synów jednak to nie działa) ... po 2 promach postanowił wyjsć sam :) wód wcale nie było mało a dziec urodził sie 3600 kg ;) zdrowy dostał 10 pkt ;) a bo wazne jeszcze nas namawiali namiętnie na amnio lub nifty ale sie nie zgodziliśmy , bo przy pierwszej ciazy nas naciągnęli na nifty.
A synuś jest cudowny - lezcie dziewczyny by jak najdłużej nosić swoje skarby :)


zem3i09kkpneir9y.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
No i jak tu zaufać lekarzom.
Jeden mówi tak drugi inaczej chyba najlepiej zaufać sobie.
Ja boje się że będę mieć zielone wody i nikt tego nie zauważy.
Dzisiaj mam wizytę i mam nadzieję że położy mnie do szpitala na obserwacje tych wód bo jak dziewczyny pisały to niektóre już w 38 miały zielone.
Ja nie myślę o bólu przy porodzie tylko o tych wodach że dziecko może mieć niedotlenienie.
Moja siostra urodziła w terminie i wody były już zielone.
Kurcze zawsze jest tam strach jak nie o to to o coś innego i końca nie ma.
 
Ziemniaczku coś musisz pościemniać na wizycie to Cię położą na oddział. Lekarz nie będzie ryzykować jeżeli pacjentka zgłasza dolegliwości... Sama wiesz o co chodzi :-)
 
U mojego lekarza nie muszę sciemniac jak mu powiem że chce iść to idę on jest super i słucha.
Dosłownie jak kolega i na dodatek mój sąsiad
 
Ja mu powiedziałam że chce rodzic w innym mieście 40 km ode mnie bo u mnie w mieście szpital jest masakra brak słów a on żebym rodziła u nas o on mi odbierze ale przecież nie ma go codziennie i boję się że na niego nie trafię.
Więc on powiedział że się dogadamy że w ten dzień da mi coś na wywołanie porodu i on odbierze.
Sama nie wiem co robić
 
reklama
Jak masz takiego super lekarza to się go trzymaj. 40 km to kawałek drogi, a w innym szpitalu też nie wiesz na kogo trafisz. Ale decyzja należy do Ciebie oczywiście :-)
 
Do góry