reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzisiaj mam 39tc3d, gdyby ktoś mi powiedział np. w grudniu, gdzie miałam straszny kryzys, że dotrwam tak daleko to wysmiałabym go i powiedziała żeby się zastanowił co mówi!! A teraz po tygodniach walki o utrzymanie ciąży mam dni walki by już urodzić:)
Ach, życie.....
 
reklama
Dzastina my chyba naprawdę spotkamy się na porodówce:-D, ja mam jakieś dziwne bóle kręgosłupa, ciężko mi nawet do łazienki wstać, nie wiem czy to może jakiś pierwszy objaw porodu:crazy:

Mitaginka wow hamburger, pamiętam że jak karmiłam Nati to mama karmiła mnie tylko gotowanymi rzeczami, nie jadłam żadnych surowych warzyw itd, ale teraz nie dam sie tak łatwo i juz muszę chyba zacząć czytać co tam mogę jeśc karmiąc, bo aż mi żal tyłek ściska jak widzę w sadzie drzewo oblepione czereśniami które pewnie dojrzeja jak urodzę.

U mnie komunia i po komunii wszystko poszlo sprawnie i pięknie, oczywiscie beczałam w kościele jak jakaś głupia ale przynajmniej mogę to zrzucić na hormony:-D

Trzymajcie się ciepło w dwupakach a mamusiom i maluszkom życzę zdrówka:-)
 
U mnie cisza ;) ale dzisiaj mąż ma na popo do pracy to tłumaczę Leosiowi żeby dzisiaj poczekał ;) Wlasnie robie obiad i pranie. Mam zamiar zrobic popo kapustkę młoda z koperkiem na jutro i obejrzec na dobre i na zle ;) Jutro mąż ma wolne. Zastanawiam się czy Leoś zrobi mi prezent na dzień mamy ;)

Z objawów nic :p chyba że szybkie męczenie, opuchlizna lekka twarzy, i jakis ból czasem w lewej pachwinie jakby skurcz. Tylko czemu nie brzucha :) dalej czekam nie wiem na co :D A dzisiaj wyłączyłam dzwonek w tel i siostra 2 razy dzwoniła. Jak oddzwonilam to mowi ze myślała ze rodzę :D
 
Monisia, ja Cię proszę, Ty takich rzeczy nawet nie pisz:-D bo ja się nie doczekam:D super, że Komunia się udała:) to teraz już na spokojnie będziesz mogła się do porodu przygotowywać:D a wybrałaś już wózek??
co do jedzenia, to ja przy Idse byłam na bardzo ścisłej diecie, ale podobno teraz się od tego odchodzi i można jeść wszystko:D ja jeśli mała pozwoli to taki mam zamiar:D przecież przed nami najpięknieszy sezon owocowy w roku, żal byłoby go stracić:)

Duśka, widzę że u Ciebie Leosiowi też się nie spieszy:) ach te nasze uparciuchy:-)
 
Ja jeszcze tydzień, mam nadzieje że szyjka nie zrobi mi psikusa i się ładnie rozszerzy zaraz po zdjęciu szwu, jeśli chodzi o wózek to wróciłam do pierwszego wyboru czyli Cybexu, byłam w bebetto i jak sie przymierzyłam do wózka to jest tak ogromny ze wyglądałam przy nim mizernie, polecam dla wysokich mam i tatusiów.

Diuśka ja też mam takie ukłucia w pachwinie ale skoro nie ja jedna to się nie przejmuje, spuchnięta jestem strasznie szczególnie stopy, buzia trochę mniej ale ogólnie nigdy tyle nie ważyłam wiec czuję sie bardzo ciezko i nawet krótki spacer zwykle sprawia że mam dość.
 
Hej :-)

przepraszam, że się nie odzywam ostatnio, ale chłopięciu memu urlop się skończył i jeszcze go w delegację wysłali, więc próbuję się zorganizować jakoś ;-) idzie mi różnie :-D szczególnie, że młoda jest bardzo absorbująca ;-)

Czytam was, ale odpisywanie mi nie wychodzi jakoś ;-)

Małgoś wielkie gratulacje :-D tak z cichacza zaatakowałaś ;-)
Malinova & Jup trzymam kciuki za maluszkowe serduszka żeby szybciutko ubytki zarosły :tak:
Mitaginka współczuję przejść poporodowo-szpitalnych :-( mam nadzieję, że będzie już tylko dobrze :tak:
Monisiap super wieści :-) cieszę się, że komunia poszła po Twojej myśli :-)
Kołtunek jednak twoja szyjka nawet jak się skraca to jest długa jak żyrafa ;-)
Lucalew 28 tc skończony :-) jeszcze chwila i będziesz miała 3 z przodu :-)
Diuśka & Dzastina chyba już pora ;-) bo was Patrysiapati wyprzedzi :-D
Milly cudownie czytać tak pozytywne wieści od Ciebie/Was :-)

Monisiap dieta matki karmiącej nie jest taka zła ;-) ja nie jestem najlepsza w czynieniu wyrzeczeń różnorakich (jak już pewnie zauważyłyście ;-)) i w ramach 2 tygodniowego życia mojej córki zdążyłam ją już poczęstować surowymi owocami i warzywami, czekoladą, orzechami, lodami, pikantnym etiopskim żarełkiem czy wietnamską smażeniną ;-) i młoda żadnych akcji nie miała ;-) teraz czekam na tesowanie truskawek i cytrusów ;-) więc nie taki diabeł straszny ;-)

Z ciekawostek byłyśmy wczoraj na wizycie patronażowej u pediatry i na szczepieniu engerix-em, bo okazało się, że w moim szpitalu nie zaszczepią niczym nierefundowanym :baffled: w każdym bądź razie młoda to okaz zdrowia :-) od wypisu ze szpitala przybrała 600 gr i waży już 3,9 kg :-) i ostatnio znowu wpadłam w szał zakupów dla młodej ;-)
 
Byłam na IP. Nie jest dobrze. Ciągle mam coś w macicy. EndometRium na 19 mm. Na razie nie chcą robić kolejnego zabiegu ale albo będzie albo pobyt w szpitalu i leczenie lekami.
Ok, nie chce przynudzac. Trzymajcie się ciepło i powodzenia!
 
reklama
Do góry