reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej :-)

Malinova wielkie gratulacje :-) Lila niech się na razie tatą nacieszy a ty odpocznij i dojdz do siebie :-)

Dzastina widzę ze cie na ostatniej prostej złapało jakieś g jak mnie :-( współczuję i trzymam kciuki żeby udało Ci się wyzdrowiec :-)

Mitaginka współczuję tego braku wsparcia :-( i nie dziwię się, że ci cierpliwość się szybciej kończy (chociaż wierzę że ci strasznie przykro z tego powodu :-( )

Jup ty nie zazdrość tylko przyznaj się że już lepiej się dogadujecie z maluchami i że coraz rzadziej czujesz się niepewnie, bo to jest miara sukcesu przy pierwszym dziecku ;-)

Monisiap gratuluję decyzji wozkowej :-) zawsze to sukces bo to jednak największy wydatek wyprawkowy ;-)

Patrysiapati strasznie dużo rzeczy sobie zaplanowałas na tą końcówkę - żeby cię nie popedzilo na porodowke po tym maratonie ;-)

Edyta ja to tak średnio się orientuje w kwestii lutki np. Nie miałam bladego pojęcia że może powodować uczulenie ;-) ale mnie co kilka tygodni podrazniala dość mocno i wyglądało to na infekcje, więc twoja reakcja wydaje mi się normalna ;-)

Lucalew kiedyś zatesknisz za tym lezeniem i swobodnym dostępem do pilota ;-) gwarantuje ;-)

U nas jest naprawdę super :-) młody jest zauroczony siostrą przychodzi, bierze ją na ręce, nawet daje jej buziaczki kilka razy dziennie i nawet wczoraj się rozplakal, że on musi iść na angielski, bo on by chciał z siostrą zostać ;-) no słodziak mój kochany :-)
U nas jest wciąż super :-) ciągle rzygam tęcza ;-) oczywiście nie jest to tylko bajkowy obrazek , bo mała mi pokancerowala sutki, więc dzisiaj staram się jej nie przystawiac i robię za dojna krowę ;-) młoda ma okres aktywności między północą a 2 w nocy ;-) a ja jeszcze nie poruszam się swobodnie czyli wstawanie z pozycji leżącej zajmuje mi kilka /kilkanaście minut ... ale są to drobne problemiki w porównaniu z całą sytuacją :-) tata nosi i lula małą w nocy i zmienia jej pieluszki żebym nie musiała się podnosić ;-) dzisiaj ją karmi butla, teraz np. Śpią koło mnie na kanapie tzn młoda śpi u taty na klacie... a mnie ten widok tak rozczula że mam łzy w oczach :-) no kocham ich na zabój i rzygam tęcza :-)
 
Auralka jeszcze powiedz, że ten polnagi mąż, który wstaje w nocy do dziecka wygląda jak Matthew McConaughey (ale nie 20 kilo i kilka piw temu, jak mój ukochany) :-D
 
Mój w nocy też wstaje i przebiera. Wrócił z pracy przed 18 i zmęczony. A ja ogarniam dzieci. Martynka zaczyna mieć problemy z zasypianiEm tzn jęCzy ze chce spać ze mną itd. Zaraz znów się pewnie zacznie ;-) M. Narzeka ze nie czuje imienia Blanka. W ogóle siedzi jak snięta ryba i dywagujE ze chyba przejdzie na wegetarianizm :-/
 
Patrysiapati może nie jak Matthew ;-) ale naprawdę fajny jest :-) przystojny i taki akurat ;-)

Mitaginka mam nadzieje ze Martynka wkrótce oswoi się ze zmianami :-) wegetarianizm mówisz ;-) ciesz się, że nie miał pomysłu jak mój szwagier z weganizmem ;-) uwierz mi jest trudniej ;-) chociaż mi od czasu do czasu smakuje :-)
 
I to najwazniejsze zeby mąż był dla nas dobry i nam się podobał, ja nawet bym takiego Matthew nie chciala, pewnie jest zapatrzony w siebie i wcale nie taki piekna (no chyba ze ta rzeźba ciała) :-D

Dziewczyny, uslyszalam wlasnie takie pstrykniecie, strzelenie w brzuchu i skojarzylam, jak ostatnio pisalyscie, ze poprzedzilo u was odejscie wód. Mam nadzieje ze to jednak moje pogruchotane kosci :-D
 
I to najwazniejsze zeby mąż był dla nas dobry i nam się podobał, ja nawet bym takiego Matthew nie chciala, pewnie jest zapatrzony w siebie i wcale nie taki piekna (no chyba ze ta rzeźba ciała) :-D

Dziewczyny, uslyszalam wlasnie takie pstrykniecie, strzelenie w brzuchu i skojarzylam, jak ostatnio pisalyscie, ze poprzedzilo u was odejscie wód. Mam nadzieje ze to jednak moje pogruchotane kosci :-D

Ale to pyK to poprzedzaŁo odejście wód o sekundę ;-) jakby balonik pękł i wtedy powódź :-) skoro jeszcze Cię nie zalało to raczej nie to :-)
 
Mitaginka, to na pewno nie to, raczej jakieś sensacje żołądkowe mnie złapały, ale trudno mi się powstrzymać przed jedzeniem w hurtowych ilościach pysznych, zdrowych, opryskanych nowalijek i mam za swoje :-)

W każdym razie wyobraź sobie moją minę w pierwszej chwili jak mi tak PYKnęło i od razu sobie przypomniałam Twój post :-D już miałam brać torbę i jechać na porodówkę, ale uświadomiłam sobie że torba leży pusta, więc nie ma szans, nie rodzę dzisiaj, zresztą mała i tak fika mi nadal wysoko pod żebrami :-D


Wegetarianizm? Weganizm? Nie wiedziałam, że mężczyźni mogą znać takie pojęcia. Jak mawia mój mąż, gdy moja mama co niedziela częstuje go ciastem: "Dziękuję mamo, ale wiesz że ja ze słodyczy najbardziej lubię golonkę i kiszone ogórki!" (ha, ha, ha :sorry:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny

Jestem po 2 ciezkich dniach bo po lekarzach, badaniach i sklepach jestem wykonczona. Bylam na wizycie w srode u ginki i macie racje dziewczyny zaczela sie infekcja, dostalam globulki na grzybka i dalej smarowac clortimazolum a po infekcji lactovaginal. Mam mimo infekcji brac dalej luteine dopochwowa ale tylko rano 2x100 a ja minie to 2 dziennie po 2x100. Wieczorem biore ta podjezykowa zeby chociaz troche sie z dawka zblizyc do tego co bylo. Dzieki dziewczyny za rady, jestescie kochane. Bralam wczesnie probiotyk doustnie i chwile nie bralam przez finanse ale zaczelam juz od tyg znowu wiec mam nadzieje ze to tez pomoze. Mam pozwolenie na spacery ale bez szalenstw. Rygor oszczedzajacego trybu zycia nadal mam stosowac. Szyjka sie skrocila do 29 mm takze musze uwazac.

Auralka super ze juz do domu. Zazdroszcze tej milosci, super
Jup dziekuje, trzymaj sie. Wrzuc nam jakies fotki dzieciaczkow co by ciocie mogly podziwiac :-)

Mitaginka super, zazdroszcze tej milosci :-)

Dzastina duzoooo zdrowka zycze i co by szybko przeszlo &&&&&

Malinova gratuluje. Zdjecie coreczki dla cioc do podziwniania poprosimy :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry