reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

U mnie torba już spakowana. Dorzucę tylko kilka ubranek i gotowe. Pranie rozpoczęte dzisiaj. Mam nadzieję że do świat ten temat będzie zamknięty ;-)

Dzastina, Monisiap Wam również gratuluję kolejnych tygodni :-) nie widzę z telefonu suwakow a Jup pamiętam że jest dzień przede mną.
 
reklama
Zakupy udane. Cztery piękne komplety (body + pajacyk + kaftanik + niedrapki + czapeczka) polarkowy kombinezon, pieciopak bodziakow, dwa pajacyki bawełniane, dwie pary półśpiochów, trochę kosmetyków. Na pierwszy tydzień chyba Wystarczy :-) Jeszcze dla siebie fajną koszulę do szpitala i stanik. W sumie mam.dwie koszule u jedną piżame. Mamuśka dokupi mi rożek, kocyk i troszkę Ciuszków w poniedziałek. Więc myślę że etap zakupów mam za sobą. Jeszcze tylko majtki Jednorazowe dla mnie i podkłady poporodowe. I czekamy...
 
Gandzia ja np. nie mam wogóle torby spakowanej ;-) ale stwierdziłam, że nie będę kusić losu ;-) i zrobię to dopiero po wielkanocy czyli jak skończę 36 tc :-) ciuszki, kocyki, pieluchy, ręczniki, pościel i inne takie dla młodej już mam poprane i poprasowane, ale wzięłam się za to w okolicy 32 tc ;-) ja prałam w białym jeleniu (żel) i nie używałam żadnych płyn do płukania, bo po pierwsze one bardzo często wywołują alergię, a po drugie w przypadku noworodków im mniej konserwantów i aromatów (czyli im mniej wyczuwalnego zapachu) tym lepiej ;-)

Mitaginka czyli kolejny raz otwierasz centrum logistyczne :-) trochę zazdroszczę ;-)
 
Milly, gratuluję udanych zakupów. Od razu widać że humor dzisiaj też dopisuje:) teraz tylko pranko, prasowanko i dzidzia gotowa:)

Mitaginka, bo wpadniesz w zakupoholizm :D żartuję:) super, to już końcówka przygotowań u Ciebie, zakupy się robią, ubranka piorą:)

Monisia, ja Tobie też gratuluję kolejnego tygodnia.

Gandzia, ja też czekam na jakiś 36 tc ze spakowaniem torby. Na razie zakupiłam jakieś kosmetyki, ubranka będę prać po świętach, staram się nie spieszyć, może moje lenistwo udzieli się maleństwu;)

Auralka, super pomysł z tą sesją:) to zawsze super pamiątka:)
 
No ja co prawda mam kupione juz wszystko. Zaczynajac od najwiekszych rzeczy typu komoda, kolyska,lozeczko turystyczne,wozek i nosidelko samochodowe a konczac na ciuszkach akcesoriach kosmetykach i najmniejszych pier*dolkach dla maluszka. I oczywiscie dla sb do szpitala tez juz mam wszystko. Moze to wczesnie juz jakis mies temu kupilismy ale tak sie zlozylo ze byl i duzy przyplyw gotowki i checi a jak niestety sie stalo ze musze odpoczywac lezec itd to teraz sie ciesze ze juz wszystko mam dla sb i malego bo jakby nie patrzec lepiej samemu kupic niz kto inny ma to zrb no i teraz juz nie moglabym tak latac po sklepach.
 
reklama
Ciuszki na bierzaco tez pralam najpierw w kapsulkach takich jak my uzywamy a juz blizej bezpiecznego terminu bd prac i prasowac w dzidziusiu. Mam nadzieje ze nasz Oskarek wytrzyma do bezpiecznego terminu i nie bd zawziety aby szybko zobaczyc mame i tate hehe :)
 
Do góry