reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Brzuch mnie dzisiaj mocno boli jak na @. Mimo standardowo no spy, magnezu i nawet paracEtamolu. Miewam niby taki ból raz kilka dni, ale chyba nie aż tak :-/
 
reklama
Mitaginka nie jestem pewna na sto % ale slyszalam ze takie bole jak na okrea to normalne przed zblizajacym sie porodem. I spokojnie u niektorych moga pojawic sie na kilka dni przed porodem a u niektorych na kilka tyg przed. Jesli nasililyby sie bardziej skoro mowisz ze ani nospa ani paracetamol nie pomaga ja bym pojechala na ip
 
Mitaginka, spokojnie, jesteś już coraz bardziej zaawansowana tygodniowo w ciąży, więc te bóle pewnie też mogą przybierać troszkę na sile, przecież organizm musi się jakoś przygotować. Połóż się i postaraj uspokoić. Będzie dobrze, trzymam kciuki, żeby ból ustąpił. Zresztą, tak jak pisała Milly, Ty im się do kolejki nie wpychaj ;)
 
Tez tak slyszalam, ze bol jak na okres jest oznaka zblizajacego sie porodu. U mnie zadnego tego typu bolu nie bylo. Po prostu na kilka dni przed byly skurcze, nieregularne, ale bolesne. Nie mylic z napinaniem sie brzucha:) bol jak na okres mialam raczej ze wzglegu na rozrost macicy, tak przynajmniej stwierdzili w szpitalu, kiedy sie na to poskarzylam.
 
Dzastina Monisia gratuluję skonczonych tygodni !!
Ja tez nie widze suwaczkow i pamiętam Mitaginke bo jest prawie równo ze mna ;)

Mitaginko
Z tymi bólami to chyba nie trzeba się tak martwić ale jakby było mocno wiadomo lepiej ip i polzec w szpitalu.
Będzie dobrze jeszcze wytrwasz kilka tyg. :)
 
Mitaginka dzisiaj napisałaś, że się wcinać w kolejkę nie będziesz ;-) a ja będę Cię trzymać za słowo o! :-)
a tak poważnie to ostatnio też coraz bardziej mi brzuch dokucza... mam jakieś takie skurcze/twardnienia trwające blisko minutę i towarzyszy im ból :-( i myślę, że to normalne na tym etapie... macica ćwiczy szkoda, że tak boleśnie ;-) więc trzymaj się tam i zaciskaj nogi do 25 kwietnia chociaż ;-)
 
Mitaginka jak noc minęła? Mam nadzieję że bóle odpuściły.

Bałam się, że po tych zakupach będzie mnie męczyło w nocy, a tymczasem wyspalam się świetnie, dawno tak dobrze nie spałam. Pogoda wstrętna dziś, głowa mnie boli już.
 
Millly, bo wyszłaś gdzieś, oderwałaś trochę myśli to i sen lepszy ;-)

Ja czuję się już lepiej. Ciągle sobie powtarzam żeby wytrzymać jeszcze te trzy tygodnie ;-)
 
reklama
Do góry