reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jup Kochana gratulacje :-D Coś czuję, że po Świętach obie się rozpakujemy.

Dziś wybieram się na szybkie zakupy do sklepu dziecięcego po wyprawkę szpitalna. Takie podstawowe rzeczy na wyjście. To ostatni taki moment, za tydzień Święta, później szpital a ja dla malucha nie mam kompletnie NIC. Więc muszę się wybrać.
 
reklama
Mitaginka kosmetyki i torbę dla siebie mam gotową już od miesiąca. Dziś muszę kupić ze 3 zestawy ubranek na start, pieluszki tetrowe, kombinezon bawełniany i kocyk. W poniedziałek mama dokupi mi resztę.
 
Milly
Po swietach byloby super,
a nawet na swietach juz nieźle (u mnie)

No a dziś ten 34 tc zaliczony.
 
Ja już dzisiaj po zakupach, niestety wózka nie udało mi się zobaczyć i wyszłam obkupiona w cały jeden smoczek dla Kai i jeszcze czapeczkę, natomiast Natalia bardziej wykorzystała targi i przytargała do domu dwie lalki monster high oraz górę klocków lego:-D

Ale obejrzałam dokladnie laktatory i powiem szczerze że nie zamierzałam kupować ale chyba się skuszę na takie cudo:-D
 
Jup, Monisiap, Dzastina G R A T U L A C J E kolejnych tygodni :-)

Jup ja się trzymam wersji, że jednak po wielkanocy zrobisz rozładunek ;-) po Tobie Milly, a potem mam nadzieję ja ;-) i proszę mi się nie wcinać w kolejkę :-)

Monisiap szkoda, że jednak się nie udało zrobić większych zakupów na tych targach :-(

Milly powodzenia w zakupach :-) oby Ci się wszystko cudowne udało kupić, bo to mega poprawia nastrój ;-)

A my z chłopięciem mym byliśmy na sesji foto :-) i teraz czekamy do wieczora na tzw. pierwsze surowe efekty ;-)
 
Ja nie zamierzam Wam się wcisnąć w kolejkę i mam nadzieję, że jakoś mi to wyjdzie ;-)

Ok, zamówiłam na allegro monitor oddechu, prezent dla Martynki na urodziny i prezent dla Martynki od Blanki :-) i jeszcze dorzuciłam balerinki dla mnie :p poza tym wysłałam męża do sephory po podkład i mimo że kolor wybieralam wirtualnie, to pasuje i bardzo mi się podoba ;-)

Z zakupów mam już chyba wszystko. W późniejszym etapie może dokupimy dostawkę do wózka dla Martynki. Mąż wrzucił pierwsza partię ciuszkow Blanki do prania, ale że zawaliły cała suszarkę to na razie spokój z kolejnymi częściami ;-)
 
reklama
Dziewczyny a jak myslicie kiedy prac w takiej sytuacji ciuszki w proszku i plynie dzieciecym?
Polecacie jakas konkretna marke?
Ja kupilam plyn i proszek dzidziusia. Dostalam rowniez plyn do prania z lovelli. Wypralam w niej ostatnio pieluszki flanelowe (zeby sklepem nie smierdzialo) i powiem szczerze ze wedlug mnie ta lovella nie pachnie tylko smierdzi?
A przy okazji macie juz wszystko dla maluszkow? I kiedy planujecie juz szykowac wszystko prac prasowac i pakowac torbe? :)
 
Do góry