reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

JUP, dziwnie z ta melisa. Mi gin pozwolił pić. Co więcej, jak leżałam w szpitalu to położna tez zalecała.

My czekamy dzisiaj na księdza. Nie znoszę takiego czekania. M.ma jeszcze dzisiaj rozebrać choinkę, to tym bardziej się wkurza, że czas płynie i nic.
 
reklama
Wiem,dziwne...on ma jakas awersję do ziół chyba.

Okropne wzdecie trwa :(
Powiedzcie, ze to nie wplywa na szyjke ....

Mitaginko przyjelas juz księdza ? ;-)
 
Posiedzialam z księdzem dziesięć minut i juz mi się brzuch spina :-/

Jup, nie wiem czy wzdęcia mają wpływ na szyjkę. Mam nadzieje, ze nie. Nie martw się.
 
Dziewczyny nie poddawać mi się, mój lekarz twierdził że jak dotrwam do 32 tc to będzie cud.... Obecnie jestem w 38 i nic porodu nie zapowiada... Leżenie i wiara w to że wytrwamy czyni cuda :)
 
Dzięki dorex za świadectwo,ze jest nadzieja :)

Mitaginko staram sie...
A ja tez mam spięcia bo nie dość, ze mega wzdecie to włosy dzis umylam,to mnie wykonczyło :( padam,moze będę spać. ...

U mnie dzis pierwszy raz jak 2 nospy nie działają
 
Dziewczyny, ja to mam pecha bo nie wiem czy mogę to inaczej nazwać. Mocno boli mnie ten ząb. Wczoraj bolał ale miałam nadzieję, że jest naruszony po usuwaniu nerwów ( bo na tym etapie dentysta jest) , ale w nocy łupal juz solidnie. Dzisiaj niedziela, zostaje mi chyba tylko jakieś pogotowie. Nie mówiąc że boję się o małą. A na pogotowiu to chyba tylko wyrwanie bo co innego? :-(
 
No tak tabletek za bardzo nie mozemy... Ale ja pamiętam że jak mnie kanałowe robili to najpierw on mi jakas trutkę dał bo wyciągnął ropę i powiedział ze bol powinien przejść ale mnie jeszcze bolał cała noc i następny dzien czułam go. A jak robiła mi dentystka kanałowe tego zęba (tylko mnie wszystko naraz) to tez mowila ze moze sie zdarzyć ze bedzie z 2-3 dni bolało. Nie wytrzymasz jakos zeby w pon zadzwonic do swojego dentysty zeby Cie przyjął? Mozesz zadzwonic na pogotowie dentystyczne i zapytac ze robilas zęba i czy oni ci go obejrzą/dokończą. Wszystko Ci powiedzą.
 
reklama
No i życzę miłej niedzieli ;)

Oby u mnie była lepsza od wczorajszego dnia bo przepłakałam z bezsilności pol dnia az sie Mąż przestraszył...
 
Do góry