reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mitaginka współczuję, niemialam kanalowego nigdy wiec się nie znam,ale jakby sie udało przeczekać do jutra to twoj dent.by to musial naprawić bo chyba coś nie oczyścił może?
Nie wiem czy na pogotowiu robią takie rzeczy,ale tez powinni,chyba nie tylko rwa...

Diuśka ja mojemu mezowi tez nieraz stracha napedze,stresu doloze...
Widzę, że ciężko mu czasem.
Ech, bezsilność
 
Walczę na razie. Wolałabym przeczekać do jutra, bo tamten przynajmniej wie, co robił. Ale nie wiem, jak będzie.
Poszłam z tym zebem bo mnie trochę pobolewal. Nie chciałam dopuścić do sytuacji, że będzie bolał bardzo. A tak się stało. Teraz żałuję, że w ogóle go ruszalam
 
Zawsze jest tak ze jeszcze rozboli w weekend... Na złość ;) Ja jeszcze na środę muszę pessar załatwić. I kombinuję gdzie. Jeszcze jest ten problem, że może mi go założy, a może nie... Zależy od sytuacji. Przydałoby mi się, żeby apteka mi go wypożyczyła i albo go oddam i zwrócą mi pieniądze albo mi go włoży i wtedy go zaliczą... Ale nie wiem czy kobieta w aptece się zgodzi... No a jak nie to trzeba będzie zamówić przez neta i jak co zwrócić tylko 2 x płacić za przesyłkę...
 
Mój na szczęście miał pessar u siebie, tylko poprosił, aby mu odkupić, więc w środę mi założył a ja w czwartek zamówiłam i w pt kurier przywiózł.
 
No to dobre rozwiązanie. Powinien miec u siebie bo u niego to ma większa szanse użyć. A pacjentka mu odkupi. No ale zobaczymy czy Pani w aptece sie zlituje.
 
reklama
Do góry