reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja tak samo troche wstalam pomoc przy obiedzie bo pokój malują i każdy robi a ja leze :p zrobiłam tylko mizerie i popilnowalam kotletów i też teraz leze. U nas strasznie duszno a maly jeszcze bije mnie gdzieś w okolicach szyjki/pecherza bardzo nieprzyjemne
 
reklama
A u mnie chłodnawo, trzeba sweterek bo ciągnie po ramionach.
Dziś się zapisałam do szpitala na położniczy, pobrali mi krew, ale w sumie to nie wiem na co, zrozumiałam tylko, że to dla anastezjologa:rofl2:. Trzeciego usg, już sobie mężuś zaklepał wolne, może się dowiem kto mnie tak kopie.
Teraz poleżę i zjem krupnik, nie ma dzieci, ani męża to mogę wsunąć zupkę.
 
Hej dziewczyny
Tu tez upal 30 stopniowy trzyma od chyba dwoch tygodni, na dodatek czasem zbiera sie na burze ale burza nie przychodzi i jest tak potem potwornie duszno, ze doslownie zalewa mnie potem.Marze o koncowce sierpnia albo wrzesniu, moze troche potem sie ochlodzi.

Ja po wczorajszej panice staram sie wyciszyc, leze sobie czytam a maz sprzata i pobojowisko juz jest w calym domu.On sprzata dokladnie czyli wszystko z szafek wyciaga ale potem juz z pochowaniem jest gorzej :).

Asiek co do wizyty to doskonale Cie rozumie, mam to sam ja zawsze wpadam w panike i sie nakrecam trzy dni przed wizyta, ze sama sobie ze soba poradzic nie moge.Teraz poprosze o wizyte minimum za dwa tygodnie bo to dla mnie totalna meka trzekac 3 tygodnie?

Ja po jutrzejszej wizycie zaczne kompletowac wyprawke jak sie okarze ze z dziwczynkami wszystko ok.Nie wiem czy nie zapesze ale jutro bedzie na liczniku 27 + 0 a na forum bliznuaczym wyczytalam ze blizniaki sie wczesniej na swiat pchaja.

VITA narobilas mi smaka na ta mizerie i kotlety, bede molestowac meza by mi zrobil, mizeria mu nie wyjdzie pewnie bo oni tutaj tylko wpierniczaja salate jak kroliki :)
 
U mnie tez duchota, gorzej sie czuje w takie dni. Dzisiaj mam jakis dzien stresu przed porodem, jakas panika mi sie wlacza bo ciagle tych sil nie moge nabrac. Jeszcze mi gin w systemie komentarz do tego wysokiego fibrynogenu wystawil, ze "wynik mam konsultowac w szpitalu, w ktorym ma byc wykonane cc" :/ jakis nieprzytomny, bo nie dawal mi zadnego skierowania na cc, a wizyte mam dopiero we wtorek...

Papercut a czy Ty podpytywalas o ten Fibrynogen?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a ja po dzisiejszym pobraniu krwi nie mam siniaka. Co za odmiana po tylu latach, żyły mi się schowały na nogach i pajączki jakoś mniej widoczne.
Dziś byłam też po magnez i jak wspomniałam, ze jestem w ciąży to mi dał taki z żelazem i B9. Pierwszy raz taki widziałam. 2 tabletki 100% dziennego zapotrzebowania.
 
dordaw pytalam gin powiedziala, ze normy dla normalnych ludzi nijak sie maja do norm dla ciezarnych i ponad 400 to jak najbardziej dobry wynik, mysle, ze podobnie z 500+ jest

moze zapomnial ci wspomniec, ze cc cie czeka, faktycznie nieprzytomny :o

moje dziecko jest gotowe do porodu powiedziala, ze jakbym i dzisiaj rodzila to sobie swietnie poradzi poza brzuchem :)
 
Super, mi tez tak na USG wczoraj powiedziala, piateczka! ;)

Kurde to nie wiem czy dzwonic do tego mojego gina czy czekac do wtorku na wizyte zeby zapytac o co mu chodzi z tym CC... mialam dzwonic tylko w awaryjnych sytuacjach... teraz to chyba nawet bym sie cieszyla jakby mi wypisal skierowanie na cesarke bo juz taka jestem ta ciaza wymeczona, ze darowaliby mi ten porod[emoji14]u mnie w rodzinie wszyscy sie burza jak tak mowie i presje na porod sn robia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamusie.
Ja z rana skoczyłam powtórzyć badanie moczu. Myślałam że nie doczolgam sie juz z samochodu do mieszkania taką mam kondycje, to dopiero niecałe 4 tygodnie leżenia.

Co do kasy i małżów. Ja choć mam mniej swojego uciułanego grosza to sobie chwale osobne konta, bo przynajmniej m nie widzi jak ta kasa znika ;-) sam niedawno zaproponował wspolne konto i ze wyrobi mi kartę kredytową, bo tam ma chyba 3 czy 4% zwrotu z zakupów, ale ja jakoś nie jestem przekonana co do tego pomysłu, bo jestem strasznym wydawaczem pieniędzy. Jak nie mam to nie mam, jak mam to mam, ale jak wpadnę w ciąg wydawania to masakra. A moj m dysponuje z głową. Ja kupiłam sobie na mikołaja nowiusi telefon z górnej półki a on męczy sie ze starym złomem choć mu mowie żeby kupil nowy.
Teraz mamy planach zbieranie na działkę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i mam dziś wizyte. Już bym chciała mieć to za sobą. Głównie interesuje mnie szyjka, bo bobasa porządnie czuje. Codziennie daje mi popalic.

Dziś zamykam 25 tygodni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry