reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dordaw jeżeli nie masz ważnych przeciwwskazań do SN to próbuj! Ja miałam pierwsza cesarkę i teraz bardzo chce rodzic naturalnie! Po naturalnym porodzie dojdziesz do siebie po dwóch godzinach, a po cesarce po kilku dniach , ciagle jesteś zdana na łaskę osób trzecich! Nie mowić juz ze pełna sprawność osiągniesz dopiero po paru miesiącach!!!
Ja wczoraj rozmawiałam z Polozna, która bym chciała mieć przy porodzie - powiedziała, ze bardzo sie cieszy, ze mimo iż miałam Cc to teraz chce rodzic SN! W przyszłym tygodniu mam sie z nia spotkac osobiście i wszystko omówić!
Większość dziewczyn ze skręcającymi sie szyjkami rodzi w miarę szybko


Jestem w 33 tygodniu ciąży
 
U mnie coś synuś spokojniejszy od wczoraj wieczorem czuje ruchy ale nie tak mocne jak czasami. Może ma troszkę spokojniejszy dzień wiecie że przez ten mój brzucholek ciężko mi pomalować paznokcie u nóg zawsze miałam takie duże brzuszki. Dzisiaj się umenczylam przy tym malowaniu. Uff
 
Mój teść wymyślił z mężem aby jechać na weekend do znajomych tam mają piękny dom z ogrodem i stawem oczywiście chodzi o łowienie rybek. Proponują mi abym pojechała z nimi że położę się z tyłuw samochodzie. Ale ja się boję po drugie nie będę robiła komuś kłopotu bo i tak cały czas leżę. A droga jest długa bo 3,5 h. Wiem że dla dzieci super frajda ale kurcze obawiam się zostać sama na tak długo tym bardziej że do sklepu nie pójdę nic nie ugotuje. Wiem że pewnie zaopatrzą mnie we wszystko tylko perspektywa 3 dni sama troszkę mnie przeraża.
 
Mój gin opowiadał że raz zszywał krocze po sn dwie godziny. Powiedział, że wyglądało jakby ktoś wrzucił tam granat, więc wątpię że taka mama w dwie godziny się ogarnęła.
Ja po cc po nieudanym sn strasznie zazdrościłam tego mamom po sn że od razu sobie chodzą i zajmują sie dziećmi i bylam za sn przy drugim, ale im bliżej do porodu tym blizej mi do cc, bo boję sie powikłań po sn.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio tylko Was podgladam... Chyba mam jakąś "depresję":-/
Ja w 38 tc, dokładnie 37+3:-) Mała waży ponad 3kg i już też jest gotowa do wyjścia!
Brzuch rośnie mi w niesamowitym tempie, pojawił się pierwszy rozstep ale co zrobić...
Mała też strasznie kopie mnie w pęcherz i szyjke, uciska na jelita i kręgosłup więc cały czas coś boli :-( ciężko mi już wytrzymać...
W ten czwartek mam termin przyjęcia na oddział a w środę 3 sierpnia cc. Od niedzieli mam odstawione wszystkie leki i mogę chodzić ale ból mi nie pozwala. No i skurcze mi tak szaleją że modlę się żeby wytrzymać jeszcze te półtora dnia. Dzisiaj strasznie się męczę tyle przetrzymalam... Już prawie koniec. Trzymam też za Was kciuki!!
 
Asiek mój wyjechał rano, jedynie kupił mi chleb, pomidory i banany. Wyjem z lodówki co zostało, coś rozmrożę i zrobi się sam porządek.

Morisek do wanny z ciepłą wodą, bardzo pomaga
 
reklama
Do góry