reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cześć dziewczyny jak wam minął weekend jak wasze brzuszki. U mnie dzisiaj 4 dzień w szpitalu i czekanie na wynik posiewu mam nadzieję że kolejny weekend spędzę już w domku z dziećmi. :)
 
Cześć wam ;-) ;)
Ja jednak jutro jadę do szpitala, bo jutro moja mama musi jechać do nefrologa a to jest 30 km od nas. Po co mój ma brać 2 razy urlop. Więc jutro nas zawiezie bo to jest ta sama miejscowość tyle inny sektor.
Dzisiaj lepiej się czuje jak narazie nic mnie nie boli. Czytam was na forum od początku i widzę jaka drogę przeszłyscie. :frown:
No ale idziecie ciągle na przód i to jest najważniejsze. Ja mam jeszcze długa drogę przed sobą oby się dobrze skończyło. :happy:
ASIEK długo czekasz na ten posiew ciekawe czemu, ja miałam szybko i może na miałam byle jak zrobione sama już nie wiem.
 
Posiew jak jest jałowy to wyniki są po 3 dniach, a jak coś się hoduje to trzeba czekać koło tygodnia.

Mnie boli brzuszek, bo się od 3 dni nie mogę załatwić. A nie chce się jakoś napinac :( śliwki i maślanka mi nie pomagają :(
 
Paulaka wypróbuj ten syrop Lactulosum. Mi pomógł nie tylko sprawniej się wyprozniac, ale też wyeliminował wzdęcia, które wcześniej też mnie męczyły po kilka dni przed wizytą w WC. Mi go polecił gin, jest bez recepty i można go podawać nawet niemowlakom. Nafoczce podawali go w szpitalu.
 
Ziemniaczkek tu w szpitalu przez weekend nie ma wyników posiewu ale wiem że będę miała tego streptococcusa czyli gbs dodatni ale to nie ma znaczenia do krążka i mam jeszcze pałeczki kwasu mlekowego które akurat są tymi dobrymi bakteriami które uniemożliwiają rozwój tych złych bakterii.
 
Dziewczyny mile zaskoczenie byłam badana szyjka nie jest zła usg szyjki zrobione też ok nie ma rozwarcia. I wypisują mnie do domu. Za tydzień mam wizytę to mój lekarz może mi załorzyć pessar w gabinecie
 
PAULAKA
Jeśli chcesz ekspresowo się wyróżnić polecam Ci czopki glicerynowe, ostatnio wzięłam jeden i poszło i w ten dzień aż 3 razy nawet te zaległe sorry za szczegóły ale pisze z życia wzięte. A wiesz jaka ulga. Polecam. Zawsze się bałam wziąć ale nie miałam już wyboru i sprobowalam no i super. Wziąłam raz i teraz codziennie jest normalne i nie potrzebuje nic na wyróżnienie
ASIEK też miałam w tym posiewie dobra bakterie coś na l i nic więcej
Pozdrawiam resztę dziewczyn
 
reklama
Asiek to super wieści :)

Mi się po miksie bananów, jabłek i śliwek udało do toalety pójść, ale czuję ze do tego wszystkiego się hemoroidow nabawie bo ból i krew była :( czopki mi też już mama kupiła. Jeszcze pewnie dzisiaj spróbuję i z nimi
 
Do góry