reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mój ginekolog i inni z którymi miałam styczność odradzaja mi pessar bo jak pisałam wcześniej to na ten szew chciałam jeszcze ten krążek dodatkowo. Nie wiem czemu oni odradzaja. Mówią że krążek to bardzo zły pomysł. Nie wiem czy nie założyć go na swoją odpowiedzialność. Trochę się boję że zamiast lepiej może być gorzej. Jak pójdę do szpitala to jeszcze tam się zapytam.
Szczerze powiem to nie wiem co jest lepsze, zdania są podzielone, bo u każdego coś innego pasuje.
 
Ja chodzę do trzech lekarzy i każdy mówi trochę inaczej. Doszłam do wniosku że trzeba jednak komuś zaufać bo zwariować można. Musimy się przede wszystkim bardzo oszczędzać, leżeć i brać leki a jak nas coś niepokoi to się nie zastanawiać tylko jechać na IP. Ale mam dni raz takie raz jak Wy że wariuję i nie wiem co mam robić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze nie było mnie chwilkę a tutaj tyle się podziało. Dziewczyny szpitalne pamietajcie że w naszym przypadku najważniejsza jest szybka diagnoza i bądźcie dobrej myśli! Ja mam teraz mega ciężki okres, Idę w poniedziałek na szybką kontrolę i mam nadzieję że moje częste stawianie się brzucha dalej nie będzie się przekładało na szyjkę...
Jestem jeszcze ciekawa jak to jest z tą nospa bo zaczęłam ją brać jak już miałam miękka szyjkę, od tego czasu minęło 13 tygodni i do zeszłej środy sytuacja się nie pogorszyła.
 
Te forum jest jak lekarstwo i jest przydatne. Każda z nas ma jakieś swoje doświadczenia.
Jak mnie brzuch boli to staram się nie brać nospy. Niby nie szkodliwa ale nie jestem za tab.
Ali dużo dużo się dzieje.
 
ja juz tez nie wiem czy brac ta no spe czy nie..i tak i tak brzuch po niej twardnieje.. chcialabym zasnac i obudzic sie po porodzie..
 
Hehe ja tez a dzisiaj to mi brzuch boli na maksa. Najgorsze jest to że człowiek nie wie czy to normalne czy nie, czy ma się niepokoić czy nie A może tak na być. Oby ta noc minęła. Cieszę się że idę w poniedziałek do szpitala, tam będę bezpieczna bo w domu to siedzę jak na szpilkach. Mimo że mój gin jest moim sąsiadem ale i tak nie wypada mu dupy truc.
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanie a to pewnie rano przeczytacie no teraz spicie.
Od dwóch dni zauważyłam że mało moczu oddaje a pije tyle samo bo mam odmierzone. Połowę tego co zawsze a nawet mniej niż połowę. Niepokoje się bo do wc latalam co 10 min i dużo tego było nawet ostatnio na forum pisałam.
 
Do góry