reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Iza
Mi założyli szew jak miałam 2.5 cm kazali mi chodzić i przez to skrocila mi się jeszcze 1.5. Żałuję że posłuchalam bo mój lekarz kazał tylko leżeć i dziewczyny z forum też żałuję że nie posłuchalam. Dam Ci radę Iza.
Jak założą ci szew to lez no chyba że u mnie tak było a u ciebie może być inaczej. Mi mały też buszuje przy pipce a jak zasunie w pęcherz albo w szyjke to jest wtedy ból.
ASIEK
Ja po założeniu szwu na drugi dzień poszłam do domu a leżalam w szpitalu ogółem od środy do soboty
Pod narkoza nic nie czułam
 
Boli jak cholera zwłaszcza jak leżę na wznak a on mnie w pęcherz wtedy zmieniam na bok pozycje na boku albo wstaje na chwile.
Skurczy ja tez jeszcze nie miałam i mam nadzieję że nie będę bo ja też panikara jestem aż się boję.
 
RIELLE
Hehe wykrakalam mój synek chyba domyslil się co do ciebie pisałam i fajne mi popalić i ty o w pęcherz ale jak, zaraz musze wstać i go poprawić. Mały rozrabiaka
IZA. Nie martw się. Jak będziesz ta szyjke kontrolować będziesz się oszczędzać to będzie dobrze zobaczysz no i słuchaj dziewczyn one dobrze radzą lepiej niż niektórzy lekarze
 
Ziemniaczkek wiem jak to jest kiedy zakładają szew bo miałam w 1 ciąży teraz mam mieć zakładany pessar i czekam co z tego wyjdzie
 
reklama
Do góry