reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Aż wpisałam w internet i kurczę faktycznie 7kg może mieć 3 miesięczniak i lekko ponad 7 kg może mieć roczniak. 😂
Moj teraz ma prawie 1,5 roku i dobija powoli do 9kg 🙈 ale on jest z 27tc. Jest bardzo drobny, ale wysoki. Na długoąc ubiera mi rozmiar 80, a krótkie spodenki ma teraz 68/74, bo inne mu z pupy spadają 😂😂😂
wygląda na 9/10m i zawsze na sali zabaw musze zapewniac, ze na pewno skończył już rok 😂
 
Magda to drobinka. Na 4miesiące praaawie sięgnęła 6kg. Jest przekochaną dziewczynką, rodzeństwo też za nią przepada.
Właśnie najstarszą odstawiłam na półkolonie a średniego i malutką zabrałam na plażę. Bardzo jej się podoba. Lubi podróżować, poza domem nigdy nie marudzi
 
No to pięknie przybrał 😊 4,5 kg jak na 1,5 miesiąca i przy Maluchu urodzonym wcześniej to chyba bardzo dobry wynik?
Nie ma problemów jelitowych? Daje pospać w nocy? 🤔
Mój Bąbel ma 3 miesiące i waży 7 kg, także jest bardzo duży jak na swój „wiek” 😉
Na początku trochę było zawirowań z brzuchem, ale z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Ogólnie zdrowy i wesoły z niego Chłopak 👦 😀
Mój synek też tak
Ważył. Jak mial
Pół roczku ważył 10 kg. Teraz ma 7 lat i jest patyczakiem :) a bobasem był baaardzo duzym I ciezkim. Za to w ogóle nie chorował. :)
 
Tak, to prawda, dużo przybiera. 😂
Nie, na szczęście, odpukać nie ma problemów z brzuchem, w sensie coś czasem widzę, że jest prężenie się, ale myślę, że bez tragedii, dostaje probiotyk i tyle.
Ojeju, 7 kg! Dla mnie to jeszcze czarna magia jak to nosi się takie większe dziecko. 😄 Dobrze, że sobie radzicie z brzuchem, bo wiem, że to może wykończyć. 🥲 Ale powiem Ci, że szybko to zleciało, już 3 miesiące, no nie powiedziałbym.
Super, że u Was tak wszystko bezproblemowo 😊 a jeśli chodzi o prężenie to chyba każda Mama w mniejszym czy większym stopniu miała z tym do czynienia 😉 u nas na szczęście to była kwestia niedojrzałego układu pokarmowego, a Janek od początku miał apetyt 😉
No nosi się CIĘŻKO takiego pulpeta 😂
Plecy wysiadają, ale jakoś trzeba dać radę.
Jak nam zaczną biegać te bąble to też będzie wesoło 😂
A czas leci bardzo szybko…
 
Magda to drobinka. Na 4miesiące praaawie sięgnęła 6kg. Jest przekochaną dziewczynką, rodzeństwo też za nią przepada.
Właśnie najstarszą odstawiłam na półkolonie a średniego i malutką zabrałam na plażę. Bardzo jej się podoba. Lubi podróżować, poza domem nigdy nie marudzi
Fajnie, że u Was też wszysdobrze się układa 😊
 
Moj teraz ma prawie 1,5 roku i dobija powoli do 9kg 🙈 ale on jest z 27tc. Jest bardzo drobny, ale wysoki. Na długoąc ubiera mi rozmiar 80, a krótkie spodenki ma teraz 68/74, bo inne mu z pupy spadają 😂😂😂
wygląda na 9/10m i zawsze na sali zabaw musze zapewniac, ze na pewno skończył już rok 😂
A ja sobie nie wyobrażam jak się nosi takiej drobinki jak w przypadku Twojego Staszka 😉 każda Mama się dostosowuje do sytuacji i za to każdej należy się podziw…
U nas jest sytuacja odwrotna, każdy daje mu pół roku i jest zdziwiony jak mówię, że dopiero 3 miesiące ma 😀
 
reklama
A ja sobie nie wyobrażam jak się nosi takiej drobinki jak w przypadku Twojego Staszka 😉 każda Mama się dostosowuje do sytuacji i za to każdej należy się podziw…
U nas jest sytuacja odwrotna, każdy daje mu pół roku i jest zdziwiony jak mówię, że dopiero 3 miesiące ma 😀
Jak patrzę na zdjęcia sprzed roku to sama się zastanawiam 😂
 
Do góry