reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mój Synek jest ogólnie żarłokiem także i jemu smakowała 😉 problemy zaczęły się parę godzin później, a noc była bardzo nieciekawa.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam - Sugerujesz, ze to zachowanie to tylko zbieg okoliczności? 🤔 i nie maja nic wspólnego ze szczepieniem?
Tak, mam nadzieję że to zbieg okoliczności i szybko minie😊

To co napisałam od mojej położnej to powiedzisla przy najmłodszej. Zaczęła przeżyć się i płakać kilka dni przed szczepieniem inaczej pewnie też szukałabym powiązania jak ty. Najstarsza miała dyschezję póki jej układ pokarmowy nie dorósł a średniak to już wogole kolki🤦‍♀️ No ciekawie jest...
 
reklama
U nas nie było żadnych niepożądanych reakcji. Jedynie my musieliśmy przewijać kupkę w rękawiczkach żeby się nie zarazić
Zazdroszczę…
My od około 3 tygodnia życia walczymy z różnymi problemami związanymi z niedojrzałym układem pokarmowym, a jak juz wydaje się, ze jest lepiej to znów coś.
Więc tak jak pisała pszczoła 🐝 może to być zbieg okoliczności 🤔
 
Tak, mam nadzieję że to zbieg okoliczności i szybko minie😊

To co napisałam od mojej położnej to powiedzisla przy najmłodszej. Zaczęła przeżyć się i płakać kilka dni przed szczepieniem inaczej pewnie też szukałabym powiązania jak ty. Najstarsza miała dyschezję póki jej układ pokarmowy nie dorósł a średniak to już wogole kolki🤦‍♀️ No ciekawie jest...
Dziękuję za odpowiedź 😊
faktycznie już parę dni temu zaczął mi się bardziej wiercić przy karmieniu i odbijaniu 🤔 a wczoraj nastąpiło wzmożenie wszystkich dolegliwości, gazy, płacz podczas karmienia, zaburzenia snu, prężenie 😢
Zawsze jest miło znaleźć zrozumienie. Ja przeżywam teraz podobne problemy z moim synkiem, jak w końcu nauczył się wypróżniać to znów coś innego i tak w koło problemów jelitowych ciąg dalszy 😔
Jak długo to u Ciebie trwało?
 
Mój Synek jest ogólnie żarłokiem także i jemu smakowała 😉 problemy zaczęły się parę godzin później, a noc była bardzo nieciekawa.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam - Sugerujesz, ze to zachowanie to tylko zbieg okoliczności? 🤔 i nie maja nic wspólnego ze szczepieniem?

U nas po rota była jazda. I jestem pewna, że to rota bo zawsze problem był tylko po tym szczepieniu 🤷‍♀️
 
Tak, mam nadzieję że to zbieg okoliczności i szybko minie😊

To co napisałam od mojej położnej to powiedzisla przy najmłodszej. Zaczęła przeżyć się i płakać kilka dni przed szczepieniem inaczej pewnie też szukałabym powiązania jak ty. Najstarsza miała dyschezję póki jej układ pokarmowy nie dorósł a średniak to już wogole kolki🤦‍♀️ No ciekawie jest...
Może masz jakiś skuteczny sposób aby pomóc dziecku w obecnej sytuacji oprócz przeczekania?
 
Może masz jakiś skuteczny sposób aby pomóc dziecku w obecnej sytuacji oprócz przeczekania?
Próbowaliśmy wszystkiego łącznie ze zmianą mojej diety na totalnie bezlaktozową i lekkostrawną🤪 Z tego co jeszcze dawalismy do kropelki na trawienie laktozy i kropelki z florą bakteryjną ale tu nie jestem pewna czy nid bylo gorzej... Espumisan na pewno nie zaszkodzi, ciepłe okłady na brzuszek i dużo miłości.
 
Próbowaliśmy wszystkiego łącznie ze zmianą mojej diety na totalnie bezlaktozową i lekkostrawną🤪 Z tego co jeszcze dawalismy do kropelki na trawienie laktozy i kropelki z florą bakteryjną ale tu nie jestem pewna czy nid bylo gorzej... Espumisan na pewno nie zaszkodzi, ciepłe okłady na brzuszek i dużo miłości.
Tak, to wszystko już testujemy, ale najlepiej sprawdza się ta miłość 🥰
Jak długo to u Was trwało?
 
reklama
Ze starszakami wyparłam z pamieci😁 A z Magdą od dłuższego czasu jest już dobrze, ma 3miesiące. W przyszłym tygodniu ma 2dawke rota to mogę Ci dać znać jak coś dziwnego wróci
To pocieszające 😊 Janek za tydzień będzie miał 2 miesiące także mam nadzieję, ze i u nas z górki 😉
Pewnie, daj znać, będę wdzięczna 🙏
 
Do góry