reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Auralka wielkie gratulacje !!

Dziewczyny prosze powiedzcie mi czy Wam tez zdarzaly sie takie dosyc silne bole brzucha jak w czasie okresu? Obudzilam sie dzis o 4 z takim silnym bolem, ktory trwa do teraz, przy tym mala caly czas bardzo sie wierci. Nie mam zadnych krawien tylko ten ciagly bol, bez skurczy. Pierwszy raz tak mam. Oczywiscie przez to ze nie spalam zaczelam czytac rozne fora i naczytalam sie o przedwczesnym odklejaniu sie lozyska i teraz az sie trzesa cala ze strachu :( to moja pierwsza ciaza i zupelnie nie wiem co jest normalne a co nie... Nie chce tez panikowac, ale bardzo sie boje bo wczesniej nie mialam takiego rodzaju bolu.
 
AuRaLKa, cudnie! Gratuluję!

PatrYsia, ja miałam często bóle jak na okres. Ale jak bardzo Cię niepokoją to warto sprawdzić.

Czekam na obchód i info jak kolejne badania małej. Tak bym chciała by było ok i do domu.
 
Niepokoi mnie wlasnie fakt ze to taki jednostajny bol, nie tak jak do tej pory w formie skurczu i twardnienia, ktore po chwili ustepowalo. Ale z drugiej strony nie mam zadnych dodatkowych objawow jak plamienia. To po prostu jakos nowy todzaj bolu ktorego wczesniej nie mialam dlatego tak sie denerwuje.
 
Mnie czasem taki ból trzymał dwa dni. Właśnie jednostajny. Jest do wytrzymania? Ja czasem brałam apap. Zresztą wiele razy tu o nim pisałam.
 
Jak najbardziej do wytrzymania. Przy tak bolesnych miesiaczkach jakie miewalam moge stwierdzic ze to bol o srednim nasileniu. Problem tkwi w tym ze nigdy wczesniej nie mialam takiego rodzaju bolu i chyba w glowie, bo naczytalam sie o tym lozysku i chyba zaczynam panikowac :)
 
No proszę same dobre wiadomości:-)
U mnie też od wczoraj jakieś dziwne bóle w okolicach podbrzusza sie pojawiły, mam wrażenie że im więcej leżę to bardziej się nasilają, zdecydowanie lepiej jest jak je rozchodzę, ratuję się też nospą niestety przy chorobach wątroby apap jest ostatecznością:crazy:
 
AURALKA GRATULUJĘ :D To ze "starej" ekipy w dwupaku już tylko Dzastina i Malinova :)

11157520_559773100832091_8037820138476074933_o.jpg

To i ja się chwalę moim cudeńkiem , już trzy tygodniowym dzisiaj :) (Zdjęcie z 3 doby życia )
 

Załączniki

  • 11157520_559773100832091_8037820138476074933_o.jpg
    11157520_559773100832091_8037820138476074933_o.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 93
Ostatnia edycja:
reklama
Mitaginka - dziekuje, troche sie uspokoilam, podobnie jak bol tez zelzal. Tez chcialabym byc juz na etapie wychodzenia ze szpitala z dzidziusiem :-)

Monisiap - pisz jak u Ciebie, bo ja mam podobnie, teraz gdy sie rozchodzilam bol minal ale w nocy w lozku bylo kiepsko :-(

Edyta - przepraszam za pomylke, musialam cos zle doczytac z tym majem:) rzeczywiscie zamierzam rodzic w pro familii ale nie chodzi mi o ich luksusy, tylko o mojego lekarza ktory tam przyjmuje i slyszalam o nim same swietne opinie :-)

Tak wogole to bardzo chcialabym juz rodzic, jakos obolała i spanikowana stalam sie w tych ostatnich tygodniach. A do tego dziecko mam niesmaowicie ruchliwe, non stop serwuje mi soczyste kopniaki, chcialabym w tym dopatrywac sie wszystkich swoich dolegliwosci ;-)
 
Do góry