reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Auralka trzymam mocno kciuki zeby wszystko poszlo po Twojej mysli.
Kurcze jak Milly napisala ze ciezko wszystko ogarnac z dwojka dzieci z 6letnia roznica wieku to zaczelam sie troche martwic o moja starsza latorosl, tym bardziej ze ostatnio troche przycichla i jakby mniej cieszy sie z siostry.
 
Dziewczyny jesteśmy :-)
Luiza przyszła na świat dzisiaj o 1:25 jest modelowa ;-) 3540 i 54 cm :-) jest absolutnie doskonała :-) ja na razie na pooperacyjnej, zdjęć nie mam, bo dopiero dorwalam się do telefonu ;-)
Huk z tym, że boli, życie i tak nie piękniejsze :-)
 
reklama
Lucalew kochana Ty jak dałaś rade już tyle to napewno do końca ciąży wszystko będzie dobrze:) a z tymi wypadkami to tak jest ze zawsze zdaza się wtedy kiedy nie trzeba ale bedzie dobrze ;)

Malinova no Martynka jak była do tej pory oczkiem w głowie to na początku napewno bedzie sie troszeczkę dokuczać ale zobaczysz przyzwyczai sie tylko musicie ja angażować w pomoc przy Blaneczce a zobaczysz ze szybko wejdzie w role starszej siostry:)

Partysiapati ja mam termin na początek lipca także ja jeszcze chwilkę czasu mam a to Ty jesteś ta mamusią co będzie rodzic w ProFamili:) jak tak to rozmawiałam wczoraj z mojego M ciotka bo rodziła tam i ona też miala cesarke i była bardzo zadowolona także tak jak wcześniej mówiłam co osoba to inna opinia;)

Jejciu ciekawe czy auralka jest już po:) i czy tuli juz swoja pociechę :)
 
Do góry