reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No właśnie sama się zastanawiam kiedy ten czas zleciał 🙈 Tyle stresu i nerwów było. Teraz już musi być dobrze! Jeszcze ze 2-3 tygodnie mały musi wytrzymać, to się całkowicie uspokoję ❤️
No ja tym leżeniem jestem zmęczona, ale dobrze że chociaż leżakuję w domu to sobie na szydełku pluszaki porobię z nudów a i głowa będzie zajęta i czas zleci 😂

Z tym czopem to pewnie nie ma reguły, że każda go zobaczy przed porodem 🤭 miałam po prostu taką luźną myśl ostatnio jak to właściwie może z nim tam być u mnie 😂 czy jest czy go już nie ma - tego chyba nie wie nikt (no pewnie poza lekarzami, ale ich pytać o to nie będę, bo nie ma ten fakt większego znaczenia 🙈).
Też się kiedyś zastanawiałam kiedy on mi uciekł i czy wogole 🤣 Jak zaczęły się parte na porodówce przebili pęcherz, 15 min i po porodzie.
 
reklama
Po wizycie...
Szyjka 20 mm i jeszcze trzyma, ale jutro jade na podanie sterydow i mozliwe ze przed swietami wyjde. Skrocila sie przez 2 tyg o 4 mm. Maly napiera glowka, ale to zapewne z mega stresu i napiecia brzucha bo byla skala.

Za to cisnienie mialam z nerwow 142/99 🙈
A jest zamknięta?
 
Tak. Dostalam skierowanie dzis na wizycie bo sama zdecydowalam ze chce. Nie byl to przymus ze strony lekarza, ale dla mojej spokojnej glowy. Dzis moje nerwy to apogeum na wizycie i stad to cisnienie. Balam sie uslyszec zlych wiesci.
Moj maluch na pewno nie urodzi sie w terminie i z tym musze sie pogodzic. Byle do 37 a najlepiej po drodze kazdy jeden odhaczymy. Bo ja drugiego Barana w domu nie zdzierżę🙈 ma byc Byk! 😏
Spoko, mój też nie będzie z daty wg OM. Liczę na 37 tc, niech się samo zacznie po zdjęciu szwów, bo mnie czekanie na ich łaskę, albo skurcze wykończy 🙈
Jak mały nie postanowi wyjść przed 37 to w domu będą u nas same byki 😂
 
A jest zamknięta?

Jeszcze zamknieta ale miekka i mlody napiera lepetynką :-(
Spoko, mój też nie będzie z daty wg OM. Liczę na 37 tc, niech się samo zacznie po zdjęciu szwów, bo mnie czekanie na ich łaskę, albo skurcze wykończy 🙈
Jak mały nie postanowi wyjść przed 37 to w domu będą u nas same byki 😂

Nie pozabijacie sie? Hihi bo byki to dobre zadziory ;-)))

Moj maz (wodnik) ma przerabane bo ja byk, mlody to baran i musi sluchac naszych klotni🙈a zadne nie chce odpuscic, chociaz ja musze czesciej bo on jednak maly Galganek. Ale drzemy koty regularnie 🥰
 
Jeszcze zamknieta ale miekka i mlody napiera lepetynką :-(


Nie pozabijacie sie? Hihi bo byki to dobre zadziory ;-)))

Moj maz (wodnik) ma przerabane bo ja byk, mlody to baran i musi sluchac naszych klotni🙈a zadne nie chce odpuscic, chociaz ja musze czesciej bo on jednak maly Galganek. Ale drzemy koty regularnie 🥰
Z mężem jakoś spokojnie funkcjonujemy :D mój tata też byk a się z nim mniej kłóciłam niż z mamą - rybą 😂
 
reklama
Tak.
Wczoraj moj prowadzacy mierzyl 20. Dzis na ip lekarz tez 20, a na patologii 30 ale juz pozycja lezaca wiec pewnie to mialo znaczenie 🤷‍♀️
ale lekarz i ten na IP tez mierzyli dopochwowo? Bo w sumie ja z tego co słyszałam od genetyka że to kwestia mierzenia, ale żeby już 3 osoba mówiła że jest dłuższą to aż ciekawe.
 
Do góry