reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

W sumie to nie jest chyba takie mega ważne i tak :D
ten 28 wychodzi logicznie jeżeli się policzy 14 tygodni na jeden trymestr. Wtedy jest 0-13, 14-27 i 28-42 :)

Ale ja sobie odliczam do 36 tygodnia i dalej już nie :D
 
reklama
Ann - syn w porządku, ale w sumie prawie nic nie je, ale energia go rozpiera.
Do północy już nie zostało dużo, więc jest szansa na ten 2023 rok :-)
 
Ann - nigdy nie korzystałam. Niektórzy sobie to chwalą, ale szczerze mówiąc jak myślę, że w trakcie akcji jeszcze miałabym na kibelku siedzieć... nie, dziękuję :p
 
Dziewczyny a co sądzicie o lewatywie przed porodem ? Korzystalyscie/ planujecie skorzystać jeżeli w szpitalu zaproponują ?
Miałam :D zagadalam położna o lewatywę już po przebiciu pęcherza i to był błąd :D na szczęście był ze mną mąż który mnie trzymał na kibelku a tak to nie wiem co by było :p
Ale ogólnie przy drugim porodzie też bym się zdecydowała ale szybciej. Jelito szybko się oczyściło a komfort psychiczny był
 
oj nie... ;D ja miałam dwa razy przebijany pęcherz i po słownie kilku minutach dziecko było już na moim brzuchu, więc to by był możliwie najgorszy dla mnie moment :D

Ann - jak masz zaparcia wciąż to może dla Ciebie to dobra opcja
 
reklama
Dlatego się właśnie zastanawiam....chociaż właśnie boje się że będzie za późno i nie mam pojęcia jak mój organizm zareaguje. Najchętniej zaaplikowalabym sobie czopka bo nawet nieźle to działa ale nie chce korzystać z tego codziennie żeby sobie nie zaszkodzić (wczoraj już korzystałam 🥴)
 
Do góry