reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja jutro mam lekarza cała drze z obawy ale u mnie szyjka 12mm miala 2 tyg temu wczoraj doprowadziłam do zaparcia i czuje krążek nisko. Aniu bylam dzis na krzywej niestety wypić glukoze wypilam calkiem nieźle mi poszło uradowana ze dalam radę a tu nagle buch wszytsko zwrocilam. Wiec krzywa do powtórzenia

Eh te zaparcia, też miewam z tym problem 😞 teraz jem codziennie na czczo śliwki suszone, probiotyk, a w poprzedniej ciąży w szpitalu dawali mi taki syrop lactulose i mówili ze mogę potem śmiało brać (i chyba ten syrop mi pomagał ). Może zapytaj lekarza na wizycie czy możesz się tym wspomagać.
Kiedy robisz drugie podejście do krzywej ? Ja się strasznie stresuje ze zwymiotuje tam na podłogę....
Koniecznie daj od razu znać jak po lekarzu, trzymam kciuki !!!!!
A ja wczoraj byłam na ekspresowej wizycie bo coś mnie piekło tam na dole...na szczęście nic poważnego lekarz nie widział, trochę zmieniona wydzielina więc zapisał globulki. Ale możliwe ze wkładki mnie uczulily bo kupilam jakieś inne 😡 na szybko zbadał na fotelu szyjkę i powiedział ze jest ok.

Cześć dziewczyny, ja właśnie po wizycie u lekarza 🙂 szyjka cały czas ta sama, tyle ze glowa juz bardzo nisko...ale u mnie to juz skończony 35tc. Za dwa tygodnie będzie ściągany pessar 🙂
Suuuuper, zazdroszczę 😋 jesteś caly czas aktywna czy odpoczywasz?
 
Caly czas aktywna, mam dziecko 20 miesięcy i nie moge sobie pozwolic na leżenie 😄
Ja leżę plackiem już 3 tyg 4 idzie już mnie biodro boli a gdzie dalej .... muszę dotrwać chodź do grudnia zbieram się i jadę lekarz chyba tam zemdleje tak się boję o tą szyjkę jak dalej mimo pessaru się skróciła to tam na tym fotelu sir przekręcę. Aniu krzywa powtórzę w przyszłym tygodniu koło środy
 
Ja leżę plackiem już 3 tyg 4 idzie już mnie biodro boli a gdzie dalej .... muszę dotrwać chodź do grudnia zbieram się i jadę lekarz chyba tam zemdleje tak się boję o tą szyjkę jak dalej mimo pessaru się skróciła to tam na tym fotelu sir przekręcę. Aniu krzywa powtórzę w przyszłym tygodniu koło środy

Z własnego doświadczenia wydaje mi się ze jednak im dłużej się leży tym łatwiej. Fakt ze potem już chyba boli wszystko ale raz ze się po prostu przyzwyczajamy a dwa ze się mega rozleniwiamy 😉 za to potem po porodzie będzie prawdziwy cossfit 😉
 
reklama
Do góry