reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A jak wyleczysz bakterie będziesz miała założonu szew czy krążek czy tylko progresteron i odpoczynek? Ja jutro jade na założenie krążka bardzo się boję oszczędzałam się leze plackiem żeby ta szyjka dalej się nie skróciła i jak zobaczyłam ten krążek to to takie duże twarde ja nie wiem jak mi. Ma to wsadzic bezboleśnie 😪
Nie , tylko leki. Żaden szew ani pessar
 
reklama
To jesteś w lepszej sytuacji niż ja mnie lekarz wypuścił do domu przy szyjce 19mn w czwartek mam miez zakładany Pessar i wyszły mi też w moczy dość liczne bakterie ale przepisał na to macmiror. Chyba jak będę jechać do tego lekarza na założenie krążka od razu spakuje sobie torbę wrazie w do szpitala lepiej mieć ja przy sobie nic nie ja do szpitala i lekarza mam 60km
Napisz koniecznie jak będziesz już po wizycie.
 
Jestem po wizycie. Szczerze jestem załamana dzis 21+3 szyjka 16mm założył mi pessar mam leżeć plackiem nie wrozy to. Nic dobrego 😪
Nie załamuj się! Leżenie i pessar naprawdę dużo dają! Nie jest łatwo leżeć, ale pamiętaj, że kiedyś to się skończy. Każdy dzień przybliża się do urodzenia zdrowego dziecka.
 
Nie załamuj się! Leżenie i pessar naprawdę dużo dają! Nie jest łatwo leżeć, ale pamiętaj, że kiedyś to się skończy. Każdy dzień przybliża się do urodzenia zdrowego dziecka.
Dopiero mamy 21+3 a gdzie dalej 😪 tydzień czasu leżałam plackiem i to mi aie ta szyjka skróciła o. 3mm zostało mi. 16mm co to jest jeszczze lejek jest uwidoczniony boze tyle przeszłam i dalej mam pod gorke 😪 mogę się jedynie modlić ze ten krążek pomoże zatrzyma skracanie się szyjki
 
Dopiero mamy 21+3 a gdzie dalej 😪 tydzień czasu leżałam plackiem i to mi aie ta szyjka skróciła o. 3mm zostało mi. 16mm co to jest jeszczze lejek jest uwidoczniony boze tyle przeszłam i dalej mam pod gorke 😪 mogę się jedynie modlić ze ten krążek pomoże zatrzyma skracanie się szyjki
A co lekarz powiedział, poza tym, że założył pessar? Jakie są jego prognozy?
 
Jestem po wizycie. Szczerze jestem załamana dzis 21+3 szyjka 16mm założył mi pessar mam leżeć plackiem nie wrozy to. Nic dobrego 😪
Leżenie plackiem nie jest takie zle!(pod warunkiem ze nie masz dzieci). Ja leżałam w poprzedniej ciąży 3 miesiace. Początkowo troszkę wstawałam ale ze miałam skurcze j szyjka leciała w dół, potem wstawałam tylko na siku i szybki prysznic (chociaż nie jestem pewna czy codziennie...). Mąż przed pracą przynosił mi śniadanie, potem w takiej lodówce turystycznej miałam jogurt czy inne rzeczy na później plus dużo suchego prowiantu. Miałam o tyle dobrze ze mama codziennie przynosiła mi obiad oczywiście do łóżka. Kolacja już mąż. Dużo oglądałam tv, czytałam książki, dużo spałam i jakoś czas leciał. Cieszyłam się ze jestem w domu a nie w szpitalu! Wiem ze dużo czasu przed Tobą ale masz pessar ! Zobacz ilu dziewczynom pomógł ! A wiesz te 3 mm różnicy to może być błąd pomiaru, w poprzedniej ciąży w szpitalu moja szyjka miała 0,5 cm na + lub - w stosunku do poprzednich badań.
 
reklama
Leżenie plackiem nie jest takie zle!(pod warunkiem ze nie masz dzieci). Ja leżałam w poprzedniej ciąży 3 miesiace. Początkowo troszkę wstawałam ale ze miałam skurcze j szyjka leciała w dół, potem wstawałam tylko na siku i szybki prysznic (chociaż nie jestem pewna czy codziennie...). Mąż przed pracą przynosił mi śniadanie, potem w takiej lodówce turystycznej miałam jogurt czy inne rzeczy na później plus dużo suchego prowiantu. Miałam o tyle dobrze ze mama codziennie przynosiła mi obiad oczywiście do łóżka. Kolacja już mąż. Dużo oglądałam tv, czytałam książki, dużo spałam i jakoś czas leciał. Cieszyłam się ze jestem w domu a nie w szpitalu! Wiem ze dużo czasu przed Tobą ale masz pessar ! Zobacz ilu dziewczynom pomógł ! A wiesz te 3 mm różnicy to może być błąd pomiaru, w poprzedniej ciąży w szpitalu moja szyjka miała 0,5 cm na + lub - w stosunku do poprzednich badań.
Najbardziej boję się tego że mimo. Pessara. Może okazać się ze szyjka. Dalej będzie się skracać i co wtedy zrobia ze mną 😪
 
Do góry