reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Ja nie mam żadnego zabezpieczenia typu pessar czy szew 🙄 też ostatnio troszkę stresów przeszłam i czuję, że szyjka już poleciała do zera 🙈 także cieszę się z każdego dnia w dwupaku. Jutro (36+0) mam odstawić luteinę i już jestem przerażona 🙄 od kilku dni też czuję ciągłe napinania, aż można zwariować czasami. Byle do przodu …
I tylko luteine mialas?
 
Ooo bez nospy...i tez działało...a ja biore tą nospę 3x1 jutro mam nadzieję ze dowiem sie ze ok...
Brałam nospę doraźnie tylko jak czułam dziwny ból w podbrzuszu i zaczynało mnie to niepokoić, ale starałam się jej brać jak najmniej… tyle tych leków w siebie ładujemy 🙄 ale spokojnie, lekarz na pewno wie co robi. Musiał uznać ją za konieczną, jeśli przepisał taką dawkę 😊
 
2x100 luteina i 4x dziennie magnez 😊 razem z leżeniem utrzymały szyjkę w stanie niemal nienaruszonym do 31 tc. później zaczęła się powolutku skracać.
Ja mam pessar założony od 2 tygodni. Luteina 2x1 i magnez (400-600).
W razie stawiania się brzucha nospa.
Staram się leżeć, ale czasem cos zrobic muszę, niestety.
Poprzednio od 36t prowadziłam już aktywne życie, w 37t ściągnięty pessar i Synek urodził się dzień przed terminem.
Teraz moim życzeniem jest dotrwać do 36t
 
Ja jutro znów idę na oddział z powodu twardniejacego brzucha 🙄 z szyjką ok, ale lekarz stwierdził, że jak się brzuch tak często stawia to to się rozkręci i urodzę wcześniej, a fajnie byłoby dotrwać do tego 38tc. Ech, mam nadzieję, że rzeczywiście tylko na 3 dni, bo nie cierpię tego leżenia pod kroplówkami 😞
 
Ja jutro znów idę na oddział z powodu twardniejacego brzucha 🙄 z szyjką ok, ale lekarz stwierdził, że jak się brzuch tak często stawia to to się rozkręci i urodzę wcześniej, a fajnie byłoby dotrwać do tego 38tc. Ech, mam nadzieję, że rzeczywiście tylko na 3 dni, bo nie cierpię tego leżenia pod kroplówkami 😞
To nic nie bierzesz? Luteina, nospa, magnez?
 
Ja jutro znów idę na oddział z powodu twardniejacego brzucha 🙄 z szyjką ok, ale lekarz stwierdził, że jak się brzuch tak często stawia to to się rozkręci i urodzę wcześniej, a fajnie byłoby dotrwać do tego 38tc. Ech, mam nadzieję, że rzeczywiście tylko na 3 dni, bo nie cierpię tego leżenia pod kroplówkami 😞
A który teraz masz tydzień?
Ja w pierwszej ciąży często miałam stawianie się brzucha, szyjka była idealna, nic się nie działo i Młody urodził się dzień po terminie.
Kolejne 2 ciąże brzuch miękkie i szyjka niestety tez😒
 
reklama
Ja jutro znów idę na oddział z powodu twardniejacego brzucha 🙄 z szyjką ok, ale lekarz stwierdził, że jak się brzuch tak często stawia to to się rozkręci i urodzę wcześniej, a fajnie byłoby dotrwać do tego 38tc. Ech, mam nadzieję, że rzeczywiście tylko na 3 dni, bo nie cierpię tego leżenia pod kroplówkami 😞
Jak często stawia Ci się brzuch że na oddzial muszą Cie kłaść? Kilka razy na godzinę czy częściej?
 
Do góry