reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

a jak tam u Was po wczorajszej wizycie ? bo nie wiem czy gdzieś przeoczyłam wpis 🤷🏻‍♀️.
Dziękuje, ze pytasz. Po wizycie ok, tragedii nie ma. Szyjka się skróciła do 1.9 ale się nie rozwiera, nie ma lejka. Wiec dalej leżymy. Mała jest pośladkowo co ja troszkę ucieszyło, bo będzie mniejszy ucisk na szyjkę a do 32 tygodnia powiedziała, ze ma czas jeszcze zmienić pozycje. Mała ma już 995g. Wiec troszkę nadrobiła. Najgorsze to, ze wizyta dopiero 17 czerwca, wiec 3 tygodnie, ale damy radę.
 
reklama
Dziękuje, ze pytasz. Po wizycie ok, tragedii nie ma. Szyjka się skróciła do 1.9 ale się nie rozwiera, nie ma lejka. Wiec dalej leżymy. Mała jest pośladkowo co ja troszkę ucieszyło, bo będzie mniejszy ucisk na szyjkę a do 32 tygodnia powiedziała, ze ma czas jeszcze zmienić pozycje. Mała ma już 995g. Wiec troszkę nadrobiła. Najgorsze to, ze wizyta dopiero 17 czerwca, wiec 3 tygodnie, ale damy radę.
Trzymam kciuki za Was , będzie dobrze. 🥰🙏🏻 Cieszę się , że dzidzia nabiera wagi bo pamietam , że Twoja też malutko ważyła. Tak dopytuje bo i moja malutka i się stresuje. No, ale ja dopiero w czerwcu idę do innego ginekologa. Co do ułożenia , ostatnio wlansie moja była ułożona do góry główka i plecami do świata , a jej nóżki kopały mnie po dupce. Tak samo jak u Ciebie lekarz mówił , że ma czas jeszcze się obrócić. Ściskam Was mocno , odpoczywajcie 🙌🏻🙏🏻
 
A co to za tabletki? Brzmi to jak uczulenie, dużo osób ma na dopochwowa luteine uczulenie...
Ja mam progesteron besins 200 i jak brałam 3xdziennie to tak miałam , potem odstawiłam i brałam tylko 1x1 i od czwartku biore 2x2 i właśnie aż czuje się popuchnieta a zanim tabletka się rozpuści to dosłownie nawet takie rozpieranie. Może to już kwestia podrażnienia bo aplikuje od początku lutego🤔
 
Ja mam progesteron besins 200 i jak brałam 3xdziennie to tak miałam , potem odstawiłam i brałam tylko 1x1 i od czwartku biore 2x2 i właśnie aż czuje się popuchnieta a zanim tabletka się rozpuści to dosłownie nawet takie rozpieranie. Może to już kwestia podrażnienia bo aplikuje od początku lutego🤔
Ja po luteinie mam tak że moja pochwa jest spuchnięta, w sensie ciasna taka ale przy tym żadnego innego uczucia dyskomfortu nie mam, odczuwam to jedynie przy aplikacji, konsultowałam z lekarzem powiedział ze takie jest zadanie progesteronu. Ale rozpieranie przy tak małej tabletce to trochę podejrzane. Lepiej skonsultować zebys jakiejś infekcji nie miała bo to jest Ci zupełnie niepotrzebne. ;)
 
Ja po luteinie mam tak że moja pochwa jest spuchnięta, w sensie ciasna taka ale przy tym żadnego innego uczucia dyskomfortu nie mam, odczuwam to jedynie przy aplikacji, konsultowałam z lekarzem powiedział ze takie jest zadanie progesteronu. Ale rozpieranie przy tak małej tabletce to trochę podejrzane. Lepiej skonsultować zebys jakiejś infekcji nie miała bo to jest Ci zupełnie niepotrzebne. ;)
Cały czas czekam na wynik posiewu. A ze jestem s szpitalu to codziennie pytam i nie ma😏
 
reklama
Do góry