reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Pobrali w sobotę ok 10 wiec coś czuje ze coś wyhodowali i się coraz bardziej boje 😟
Dadzą Ci antybiotyk w ostateczności... A powiedz bierzesz profilaktycznie jakieś probiotyki typu Provag , lactovaginal... Ja odkąd mnie nastraszyła lekarka że krwiak może zwiększać ryzyko infekcji łykam codziennie i aplikuje raz na 5 dni i ostatnio na wymazach czysto... Do tego picie maślanki, jedzenie kiszonek itd...
 
Nie bój się bo jesteś w szpitalu, tam reakcja będzie szybsza i zawsze można coś mocniejszego w kroplówce podać zeby szybciej działało. ;)
Ja Ci powiem szczerze że nienawidzę szpitali ale po skróceniu szyjki wolałabym w szpitalu leżeć niż w domu ale lekarz pow ze nie ma podstaw do tego bo szyjka się nie rozwiera ;/ I tak wegetuje w domu , ruszam się i w ogóle ale ciągle coś czuję i myślę i czytam i już wariuje ;( a tu jeszcze minimum 6 tygodni a do wizyty mi się tak dłuży;( czuje ruchy tak nisko ze mam wrażenie że w pochwie ;/ załamać się można
 
Twardnienie brzucha to już są zaliczane pod skurcze? Jak wygląda u Was ktg w 36 tygodniu? Tych skurczy jest już dużo?
Nie znam się na tym ktg. Przy pierwszej ciąży, to w szpitalu podłączali i nie odczuwałam ich za bardzo, mimo że na wykresie były. Jak już był trochę silniejszy to wychodził poza rozpiskę. A te z krzyża to w ogóle nie były widocznie mimo że były bolesne.
Teraz w drugiej ciąży miałam ktg i mówią że mam skurcze, których nie czuje, a są na wykresie. To co by ten wykres pokazał, gdyby podłączyli ktg jak mam Bolesne skurcze? Wydaje mi się, że ten aparat jest tylko do pulsu dziecka.
O co chodzi z tym ktg? Nigdy tego nie rozszyfruje.
 
Dadzą Ci antybiotyk w ostateczności... A powiedz bierzesz profilaktycznie jakieś probiotyki typu Provag , lactovaginal... Ja odkąd mnie nastraszyła lekarka że krwiak może zwiększać ryzyko infekcji łykam codziennie i aplikuje raz na 5 dni i ostatnio na wymazach czysto... Do tego picie maślanki, jedzenie kiszonek itd...
Nie, niczego mi nie zalecili
 
reklama
Do góry