reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cześć dziewczyny ja nieśmiało melduję dzisiaj 30tc🤭😊😊 Bardzo się cieszę i kiedyś myślałam, że do tego 30 tygodnia trudno będzie dotrwać. Szczerze, na tych lekach co jestem twardnień brzucha mało i skurcze mnie łapią naprawdę rzadko. Jutro wizyta u mojego gina a w środę USG trzeciego trymestru. Czytam Was kochane cały czas i kciuki mocno zaciśnięte za wszystkie. Mój cel to teraz 34tydzień i liczę, że zleci!😊
 
Hej dziewczyny. U mnie zaczyna się dziać. Szyjka skrócona o 70% i rozwarcie na 2 cm.
Oczywiście panika, strach i płacz, ale jednocześnie radość i ekscytacja.
Pani ordynator mówiła, że nie muszę urodzić na dniach, ale nie wypuściła mnie do domu oczywiście. Gdybym mieszkała w Bydgoszczy to może bym wyszła, ale tak to nie ma możliwości.
Czekamy na rozwój sytuacji... 🙈
 
Hej dziewczyny. U mnie zaczyna się dziać. Szyjka skrócona o 70% i rozwarcie na 2 cm.
Oczywiście panika, strach i płacz, ale jednocześnie radość i ekscytacja.
Pani ordynator mówiła, że nie muszę urodzić na dniach, ale nie wypuściła mnie do domu oczywiście. Gdybym mieszkała w Bydgoszczy to może bym wyszła, ale tak to nie ma możliwości.
Czekamy na rozwój sytuacji... 🙈
W takim stanie możesz jeszcze z miesiąc przenosić ;) super, że Cię zostawiła w szpitalu :)
 
Cześć dziewczyny ja nieśmiało melduję dzisiaj 30tc🤭😊😊 Bardzo się cieszę i kiedyś myślałam, że do tego 30 tygodnia trudno będzie dotrwać. Szczerze, na tych lekach co jestem twardnień brzucha mało i skurcze mnie łapią naprawdę rzadko. Jutro wizyta u mojego gina a w środę USG trzeciego trymestru. Czytam Was kochane cały czas i kciuki mocno zaciśnięte za wszystkie. Mój cel to teraz 34tydzień i liczę, że zleci!😊
Super wieści ☺️ też czekam do 30tc, czyli jeszcze trochę przede mną. A na jakich lekach jesteś jeśli można wiedzieć?😉
 
Hej dziewczyny. U mnie zaczyna się dziać. Szyjka skrócona o 70% i rozwarcie na 2 cm.
Oczywiście panika, strach i płacz, ale jednocześnie radość i ekscytacja.
Pani ordynator mówiła, że nie muszę urodzić na dniach, ale nie wypuściła mnie do domu oczywiście. Gdybym mieszkała w Bydgoszczy to może bym wyszła, ale tak to nie ma możliwości.
Czekamy na rozwój sytuacji... 🙈
Ojejku dawaj znać co tam koniecznie!!! To faktycznie coś się dzieje! Powodzenia

Ja właśnie wracam z wizyty z pobrania gbs i szyjka w miejscu!!!! Czuje wolność!! Tyle tyg leżenia i wkoncu mogę odetchnac z ulgą
 
Dziewczyny co polecacie na zatkany nos? Stosuje sól morską ale średnio pomaga. W nocy wszystko mam zatkane aż nie można oddychać
 
Hej dziewczyny. U mnie zaczyna się dziać. Szyjka skrócona o 70% i rozwarcie na 2 cm.
Oczywiście panika, strach i płacz, ale jednocześnie radość i ekscytacja.
Pani ordynator mówiła, że nie muszę urodzić na dniach, ale nie wypuściła mnie do domu oczywiście. Gdybym mieszkała w Bydgoszczy to może bym wyszła, ale tak to nie ma możliwości.
Czekamy na rozwój sytuacji... 🙈
Przypomnij który masz tc?
 
reklama
Dziewczyny co polecacie na zatkany nos? Stosuje sól morską ale średnio pomaga. W nocy wszystko mam zatkane aż nie można oddychać
Inhalacje solą fizjologiczną (warto zakupić nebulizator), olejek eukaliptusowy - kilka kropelek na chusteczkę i wdychac lub majeranek, rumianek zalać goraca wodą i to wdychac ;)
 
Do góry