reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dzastina niestety tak jak piszesz na kogo wypadnie na tego bęc, zdarza się również tak że jedna się tobą opiekuje a jak nie zdążysz urodzić na jej zmianie to przejmuje następna.

Dzisiaj jakoś tak pozytywnie się czuję że nawet postanowiłam zrobić sałatkę i trochę ogarnąć mieszkanie oczywiście tylko to co mogę, mój mąż dzisiaj już wraca na święta więc resztę zrobi on. Ogólnie ostatnio włączyłam sobie taka blokadę złych wiadomości, bo jak się zaczynam czymś martwić to dzidziuś robi się bardzo ruchliwy i brzuszek twardnieje.
 
reklama
Mitaginka, nie dziękuję, żeby nie zapeszyć:) pessar może mi założyć, ale znając mojego gina to wątpię. Nawet jak mi dzisiaj pobierze wymaz czy jest czysto to zanim będą wyniki będę mieć skończony 34 tc, więc uzna to za bezsensowne, no chyba że już prawie nie mam szyjki, to może wtedy rozważy.
 
Miałam na 16.00, ale zmarła babcia mojego M. I dzisiaj jest pogrzeb, więc będę chciała umówić się na 18.00

Mitaginka, ja nie mam nawet torby spakowanej, dziś muszę coś zabrać ze sobą, gdyby chciał mnie zostawić. Dla dzidziusia nie mam nic naszykowane, poprane, zreszta powiedziałam mu na ostatniej wizycie że ja sie przed 37 nie pakuję, a on ma zrobić tak żebym dotrwała:) I jeszcze te urodzinki, musimy dać radę.
 
reklama
Nie martw się na zapas, trzymamy kciuki żeby wszystko było ok, jak będziesz musiała mieć posiew to poproś żeby Ci pobrał i zawieź sama na Czecha, tam jest lab biologiczne i robią w ciągu 3dni kosztuje ok 30zł, w szpitalu faktycznie trzeba długo czekać na wynik.

Dzwoniłam do przychodni i faktycznie położna powinna przyjść przed porodem ale z rozmowy z nią wywnioskowałam że nie przychodzi bo ma dużo pracy i przyjdzie po porodzie, dla mnie lepiej ale zgłosiłam się i mam z głowy.
 
Do góry