reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Próbowaliśmy i sexu, i nic🤷‍♀️🤷‍♀️
Aaa i podrażnianie sutków! 🙈 wpływa to na wydzielanie naturalnej oksy i przyspiesza akcję. Jak lezalam w szpitalu to laski chodziły i się macały i u każdej ruszyło po kilku godzinach 😅 ja za to przy porodzie musiałam tą metodę zastosować żeby przyspieszyć kolejny skurcz, poszło migiem ;)
 
reklama
Wiem że to nie ten wątek ale dziewczyny nie myśląc wypiłam cała szklankę mleka swojskiego od krowy, podgrzanego tylko lekko w mikrofali.. czy może to jakoś zaszkodzić ? [emoji45] Naczytałam się o toxo i nie wiem teraz co robić
Z mleka to raczej listerioza, ale jak podgrzałaś w mikrofali to może być całkiem ok. UHT też w końcu nie jest podgrzewane do 100°C tylko chyba 60, a uważa się je za bezpieczne. Ja przez pierwszy trymestr zajadałam się śledziami ... dopiero chyba w 15tc uświadomiłam sobie, że one są surowe i nie powinno się ich spożywać, ale wszystko jest ok. Także spokojnie, obserwuj czy nie boli Cię żołądek i nie masz biegunki, jeśli tak - zgłoś lekarzowi. Tak samo z gadaniem, że toxoplazmoza od kota, a okazuje się, że częściej na nieumytej sałacie czy warzywach. Ja sama od kilkunasti lat mam koty a w badaniach zawsze czysto. Nigdy nie przechodziłam
 
Aaa i podrażnianie sutków! 🙈 wpływa to na wydzielanie naturalnej oksy i przyspiesza akcję. Jak lezalam w szpitalu to laski chodziły i się macały i u każdej ruszyło po kilku godzinach 😅 ja za to przy porodzie musiałam tą metodę zastosować żeby przyspieszyć kolejny skurcz, poszło migiem ;)
Poprosiłam dziś o to mojego ukochanego, jutro zdam relację czy to zdało egzamin! W razie czegoś jeszcze sama sobie pomajstruję przy nich.
 
Hej jak się używa pasków na sprawdzanie wód płodowych? Ginekolog kazała a ja się nawet nie zapytalam ☺
Jeśli masz zwykłe papierki lakmusowe, to musisz ten wyznaczony obszar włożyć dość głęboko do pochwy i odczytac wynik w ciągu max 2 minut. Uważaj, żebyś nie zamoczyła w pocie, bo on zabarwia papierek na ten sam kolor co wody, dlatego nie polecam dostępnych w aptece wkładek do wykrywania wód
 
Jeśli masz zwykłe papierki lakmusowe, to musisz ten wyznaczony obszar włożyć dość głęboko do pochwy i odczytac wynik w ciągu max 2 minut. Uważaj, żebyś nie zamoczyła w pocie, bo on zabarwia papierek na ten sam kolor co wody, dlatego nie polecam dostępnych w aptece wkładek do wykrywania wód
A mozesz polecić coś dobrego do wykrywania? ☺
 
Eh dziewczyny zla jestem na siebie bo coś ostatnio za dużo wstaje, 1 marca umówiłam wizytę bedzie to dzień przed 32 tyg, trzymajcie kciuki żebym do tego czasu nie wstawała za dużo bo coś mnie ostatnio za bardzo ciągnie do łażenia!
Trzeba mnie ochrzanić!
 
reklama
Do góry