reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oj poczekaj jeszcze troszkę.... Mój dwupak jest o jeden dzień młodszy od Twojego i życzyłabym naszym dwupakom jeszcze ze dwa tygodnie.... Będzie co ma być, wiadomo, terminy już mamy bezpieczne ale pogadaj z mieszkańcem/mieszkanką brzucha niechże jeszcze się nie wybiera na zewnątrz😉
Może to tylko kwestia kijowej aury te pobolewania, od wczoraj większość z nas się skarży na gorszy czas - oby to było chwilowe u Ciebie😍 trzymam kciuki!

Mam nadzieję, też nam życzę jeszcze dwóch tygodni! Ja mam wizytę za tydzień, chce dotrwać 🤪 jak na razie nic nie przechodzi 🤷
 
reklama
No pewnie 🥰🥰🥰 nie ma co zeby się kurzyło, ja też zamierzam pościel położyć w ostatniej chwili :) łóżeczko złożę pewnie kolo 36 tyg tzn maz złoży :))
Ubranek na kupowałam wcześniej to teraz się nudzę 🙉🙉🙉 ale za 2 tyg zaczynam powoli prac i pomalutku prasować :) i powolutku się szykowac ale to bardzo powolutku :)
Ogólnie wpadam ostatnio w panike myśląc jak to będzie z porodem, z opieka nad maluchem i drugim dzieckiem 🙉🙉🙉🙉🙉 poki jest luty ok ale jak luty minie to już poczuje lekki dreszczyk emocji bo malutka urodzi sie w kwietniu 😁😁😁
Zapewniam Cię, że z tą dwójką dasz sobie lepiej radę, niż ja z jednym maluchem, bo ja nie mam żadnego doświadczenia prawie że... 💪. Kwiecień, faktycznie za chwilę będzie, zleci Ci marzec szybko!🤩
 
Zapewniam Cię, że z tą dwójką dasz sobie lepiej radę, niż ja z jednym maluchem, bo ja nie mam żadnego doświadczenia prawie że... 💪. Kwiecień, faktycznie za chwilę będzie, zleci Ci marzec szybko!🤩
Liczę na to🥰🥰🥰
Poradzisz sobie również wszystko będzie w jak w najlepszym porządku, instynkt Cie poprowadzi na dobrą drogę 🥰
 
Wypluj te słowa...😀😃😅🤣. Nie będzie żadnego wywoływania!!! Na razie męczę się ile mogę, chodząc i jeżdżąc do sklepu autobusem, odkurzam codziennie, gotuję... Jeśli do jutra nie urodzę, jadę oddać ciuchy do sklepu zamówione przez internet. Pójdę do metra. Tam jest dużo schodów!!! I choćby skały sr....y, ja muszę urodzić przed przyszłym czwartkiem🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
U mnie co prawda ten sposób nie zadziałał ale ponoć najbardziej skuteczny jest seks 😃
Także może tego spróbuj 😃
 
Próbowaliśmy i sexu, i nic🤷‍♀️🤷‍♀️
To tak jak u mnie za pierwszym razem 😃 serio próbowałam wszystkiego bo już mi ciężko było. Suma sumarum na wizycie u lekarza powiedział mi że pewnie przenoszę ciążę bo ani rozwarcie się nie robiło ani skurcze a tego samego dnia pojechałam rodzić 😃😃😃 także nie znasz dnia ani godziny 😃😃
 
Wiem że to nie ten wątek ale dziewczyny nie myśląc wypiłam cała szklankę mleka swojskiego od krowy, podgrzanego tylko lekko w mikrofali.. czy może to jakoś zaszkodzić ? [emoji45] Naczytałam się o toxo i nie wiem teraz co robić
 
Wiem że to nie ten wątek ale dziewczyny nie myśląc wypiłam cała szklankę mleka swojskiego od krowy, podgrzanego tylko lekko w mikrofali.. czy może to jakoś zaszkodzić ? [emoji45] Naczytałam się o toxo i nie wiem teraz co robić
Myślę, że każda z nas ma coś głupiego na koncie, co zrobiła w ciąży i potem tego żałowała. Ja chyba bym nic nie robiła, albo poproś lekarza o skierowanie na krew na toxo i zrób badanie, żeby się przekonać, że jest ok i mieć spokojną głowę i już.
 
reklama
Do góry