reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Generalnie ja twardnienie brzucha mam od około 21 tygodnia. A stawianie hmm... Nagle robi Ci się piłka z brzucha, czujesz jak ściąga Ci całą skórę, jakby Ci jej brakowało, a jak stoisz to dodatkowo masz wrażenie, jakby brzuch ciągnął Cię w dół. Przynajmniej ja tak to odczuwam, ale każdy organizm jest inny.
 
reklama
Mam takie same cele, jeśli chodzi o tygodnie 🙂 Jutro 30 tydzień 🙂
Ja też leżę ile się da, wstaję tylko do WC, pod prysznic i żeby coś zjeść. I też nie leżę tylko na lewym boku tylko jak mi wygodnie. Jak czuję, że brzuch zaczyna mi się stawiać to zmieniam pozycję albo oddycham głęboko i przechodzi.
Powiem Ci ze ja leze cos pochodze chwilę ale myślę że przechodzę do terminu jakos tak coraz częściej myślę o tym:) juz nie mam paniki
A brzuch tfu tfu nie stawia mi się
 
Powiem Ci ze ja leze cos pochodze chwilę ale myślę że przechodzę do terminu jakos tak coraz częściej myślę o tym:) juz nie mam paniki
A brzuch tfu tfu nie stawia mi się
Też bym chciała, ale dalej się martwię.
Dzisiaj w nocy obudziłam się i miałam mega dużo śluzu przy podcieraniu w toalecie, aż się wystraszyłam. Albo to przez kopniaki malutkiej, albo przez sen erotyczny, który mi się przyśnił 😬
 
Też bym chciała, ale dalej się martwię.
Dzisiaj w nocy obudziłam się i miałam mega dużo śluzu przy podcieraniu w toalecie, aż się wystraszyłam. Albo to przez kopniaki malutkiej, albo przez sen erotyczny, który mi się przyśnił 😬
A no to pewnie tak :))) u mnie narazie spokój poki brzuch nie boli i nie ma żadnych sensacji jestem spokojna :) a tak sobie myślę jak na 30tydz to ta szyjka w okolicy 3cm to nie jest zły wynik 🤷‍♀️
 
Generalnie ja twardnienie brzucha mam od około 21 tygodnia. A stawianie hmm... Nagle robi Ci się piłka z brzucha, czujesz jak ściąga Ci całą skórę, jakby Ci jej brakowało, a jak stoisz to dodatkowo masz wrażenie, jakby brzuch ciągnął Cię w dół. Przynajmniej ja tak to odczuwam, ale każdy organizm jest inny.
Nie wiem czy to jest to ale ja mam od czasu do czasu takie wypychanie po jednej ze stron brzuszka, nagle brzuch się unosi do góry na chwilę dosłownie na kilka sekund. I opada potem. Czy to coś takiego?
 
A no to pewnie tak :))) u mnie narazie spokój poki brzuch nie boli i nie ma żadnych sensacji jestem spokojna :) a tak sobie myślę jak na 30tydz to ta szyjka w okolicy 3cm to nie jest zły wynik 🤷‍♀️
To dobra szyjka jest 🙂
Ja szczerze mówiąc nie nastawiam się na rewelację przy następnej wizycie. Niby w szpitalu szyjka 3,07, ale przyjdzie co do czego to w gabinecie na innym sprzęcie też pewnie inaczej mierzone będzie, jak to zwykle bywa. No zobaczymy jak mi mój ginek zmierzy. Sugeruję się bardziej pomiarami z jego gabinetu i z jego sprzętu.
 
To dobra szyjka jest 🙂
Ja szczerze mówiąc nie nastawiam się na rewelację przy następnej wizycie. Niby w szpitalu szyjka 3,07, ale przyjdzie co do czego to w gabinecie na innym sprzęcie też pewnie inaczej mierzone będzie, jak to zwykle bywa. No zobaczymy jak mi mój ginek zmierzy. Sugeruję się bardziej pomiarami z jego gabinetu i z jego sprzętu.
U mnie wprawdzie niewiem ile ma bo jej nie mierzyli ale mowil przez badanie na fotelu ze zla nie jest więc liczę że nic się nie zmieniło za bardzo hehe, jak się bexize skracać 2mm na 2 tyg to luz 😁😁 u mnie wizyta za 2 tyg ale niewiem też czy będzie mierzona :)
 
reklama
Do góry