reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No pewno że go poproś 😊 ja sobie często te wydruki oglądam i studiuję 😅😅😅 kurde ja jeszcze 12 dni, ale już 12 wytrzymałam bez wizyty awaryjnej więc 😄 może jakoś dokulam do tej terminowej. Ja pewnie III prenatalne będę miała dopiero na następnej wizycie, bo do którego tygodnia robi się to III?
No ja niestety musiałam ostatnio zadzwonić, bo miałam te skurcze brzydkie i nie wiedziałam co się dzieje. Ale na KTG było czysto.
USG III trymestru chyba 28-32 tydzień 🙂
 
reklama
Dziewczyny, czy Wasze maluszki też są takie aktywne? Moja w dzień i w nocy dokazuje, aż normalnie stwierdziłam, że jest nadpobudliwa od kilku dni 😅 Najgorzej jak zacznie majstrować w pachwinach i przy pęcherzu 🥴
 
Powiedz mi proszę w jakich dawkach masz magnez i miałaś luteinę? I czy dzięki leżeniu szyjka pozostaje na stałej wysokości?
Mialam dawkę luteiny przez około miesiąc 100 mg wieczorem a w szpitalu przez kilka dni 200 mg, ale teraz nie mam już zalecenia jej brać niewiem jak to wpłynie na szyjke 🤷‍♀️ wiem że dużo lekarzy do 30tyg podaje tylko luteine
Jeśli chodzi o szyjke i lezenie to tak : 24tydzien 33cm, 26tydzien 31 cm 28 tydzień 29cm
W tym że w 28 troszkę mi się zrobilo rozwarcie od strony dziecka
Teraz lezalam kilka dni na kroplówkach magnezowych i lezalam ciągle przy badaniu lekarz powiedział "ładnie wysoko bez rozwarcia" niewiem ile ma dokładnie cm bede pewnie wiedzieć za 2 tyg na kontroli ale dalej mam leżeć takie zalecenie, mam napisane magne b6 3x1
Ogólnie brałam magne b6 forte 3x1 i no spe, teraz już i no spy nie kazali chyba że przy twardnieniach
Leze większość czasu ale po 30 tyg leciutko bym chciała sie ruszyć :) robie naprawdę malo rzeczy
A i mam miekka szyjke
 
reklama
Do góry