reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja sobie mówię, że ja się na tym nie znam ani trochę, i muszę komuś ufać. Długo zastanawiałam się u kogo prowadzić ciążę i chyba dobrze wybrałam. Sugerowałam się tym jak go pamiętałam z oddziału i opiniami innych. I też oczywiście przeżywam czy wszystko jest na pewno ok, ale z tygodnia na tydzień widzę że jest mi ciut lżej
Mój lekarz też ma dobre opinie, jest bardzo pewny tego co mówi, odpowiada na pytania wyczerpująco, etc. Ale niestety, miałam już do czynienia z takimi skrajnymi opiniami na temat mojej szyjki, że to się w głowie nie mieści. I dlatego czasem boję się uwierzyć na słowo mojemu ginkowi... 😕
 
reklama
Mój lekarz też ma dobre opinie, jest bardzo pewny tego co mówi, odpowiada na pytania wyczerpująco, etc. Ale niestety, miałam już do czynienia z takimi skrajnymi opiniami na temat mojej szyjki, że to się w głowie nie mieści. I dlatego czasem boję się uwierzyć na słowo mojemu ginkowi... 😕
A daje Ci zdj pomiarów szyjki ?
 
Mój mi właśnie daje. Powiem Ci, że to wzbudza we mnie spokój
Na następnej wizycie zapytam czy mógłby mi wydrukować. Ciekawe co wyjdzie z szyjką znowu.
Dodatkowo będę miała robione USG III trymestru. Jestem ciekawa ile waży moja mała i czy mi się pokaże w 3D, bo ostatnio nie chciała 🙂 Do tego czasu muszę wytrzymać, jeszcze 10 dni.
 
Na następnej wizycie zapytam czy mógłby mi wydrukować. Ciekawe co wyjdzie z szyjką znowu.
Dodatkowo będę miała robione USG III trymestru. Jestem ciekawa ile waży moja mała i czy mi się pokaże w 3D, bo ostatnio nie chciała 🙂 Do tego czasu muszę wytrzymać, jeszcze 10 dni.
No pewno że go poproś 😊 ja sobie często te wydruki oglądam i studiuję 😅😅😅 kurde ja jeszcze 12 dni, ale już 12 wytrzymałam bez wizyty awaryjnej więc 😄 może jakoś dokulam do tej terminowej. Ja pewnie III prenatalne będę miała dopiero na następnej wizycie, bo do którego tygodnia robi się to III?
 
Powiem szczerze, że np u mnie to się nie objawilo skracajaca szyjka te kucia bo odkad się zaczęły to stanęła w miejscu ale nie wykluczone oczywiście :)) moze tak być niestety

dzieki dziewczyny za odpowiedzi!

co do zaufania, to tez kiepsko. Znaczy niby mam, jak wyjdę od lekarza tak na 24h a później znowu wątpliwości ;-)
 
reklama
Do góry